Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

• ПОДІЯ • Беремо участь в Kharkiv Sport Expo 2016!

 05.04.2016
Спортивна весна 2016 обіцяє бути активною! Низку марафонів почне 9 квітня MR520 Kharkiv International Marathon, а вже за тиждень, 14 квітня, відбудеться найбільша подія весни в столиці – Kyiv Half Marathon! Потім 22 травня напівмарафон пройде в Дніпрі, 26 червня - в Одесi, і далі спортивний сезон на відкритому повітрі продовжиться низкою найрізноманітніших змагань.
 
Anita підтримує світовий біговий рух. Причому, підтримуєт не на словах, а в прямому сенсі слова на ділі – спортивні бра
Anita active не мають конкурентів у питанні підтримки грудей під час бігу. Якщо подивитися на жінку, яка біжить, у сповільненій зйомці, то можна побачити, що біг супроводжується монотонними одноманітними коливаннями грудей, причому, тривалими. Шкіра грудей піддається однаковому розтягуванню, і це особливо небезпечно, коли навантаження різні і різноспрямовані, бо це не так швидко призводить до розтягування, ніж коли навантаження однакової сили і в одних і тих же місцях.

При досить пишних грудях це швидко призводить до розтягування шкіри, адже в жіночих грудях немає м'язів – навіть, якщо в цілому ви дуже треновані, це, на жаль, не рятує від розтяжок на бюсті. Тому єдиний вихід, якщо ви бігаєте регулярно - обов'язково мати пару спортивних бюстгальтерів з високим ступенем підтримки, бажано, професійних. Багато виробників спортивного екіпірування випускають і моделі спортивних топів. Але слід розуміти, як саме повинна бути влаштована підтримка в спортивному бюстгальтері. Груди розміщуються в чашках бюстгальтера, але їх вагу розподіляють бретелі і бічні планки, що ведуть до спинки. Тканина чашок теж повинна виконувати функцію підтримки, але найважливішими є крій і поєднання тканин.

Спортивні бра
Anita active зшиваються з дуже великої кількості деталей (20, 24, 27 деталей крою), кожна з яких викроєна з тканини особливого складу і плетіння, що забезпечує певну ступінь її еластичності. Anita запатентувала ноу-хау під назвою «Butterfly X-Band» – деталь, яка з'єднує планки бюстгальтера в районі пахви. Ця непомітна, на перший погляд, деталь конструкції дозволяє передній частині бюстгальтера і спинці рухатися окремо, незв'язано. Що, в свою чергу, дає можливість спинці залишатися нерухомою і надійно приймати на себе вагу грудей, які коливаються під час бігу.
 

7 і 8 квітня ми беремо участь у передмарафонному EXPO в Харкові, і у всіх захоплених бігом буде можливість разом з нашими консультантами підібрати свій ідеальний професійний спортивний бра Anita active. Як завжди, під час EXPO у нас діють спеціальні приємні ціни.
 

До зустрічі!
7 квітня з 10:00 до 20:00
8 квітня з 8:00 до 20:00
Харків
СК Металіст,
Вул.Плеханівська, 65
Сторінка 
Kharkiv Sport Expo 2016
Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами