Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

• АКЦІЯ • Партнерська програма з ЛIСОД та ІННОВАЦІЄЮ

 12.12.2016
Партнерські програми з онкологічними клініками – одні з пріоритетних напрямків нашої роботи. У 2015 році почала працювати перша така програма – з лікарнею ізраїльської онкології LISOD. Впродовж усього 2016 року пацієнтки LISOD могли придбати протези, спеціальну білизну, компресійні рукава та купальники у наших фірмових Кабінетах Anita care за спеціальними цінами. А покупці наших Кабінетів могли пройти в LISOD скринінгові обстеження та деякі діагностичні процедури за спеціальними цінами.
 
У 2016-2017 році ми продовжуємо та розширюємо партнерство з провідними онкоклініками. Разом ми намагаємося зробити доступніше, легше та ефективніше процес реабілітації жінок, які перенесли операцію на грудях.
 

Наша партнерська програма з лікарнею ізраїльської онкології LISOD продовжується.
 
Умови Партнерської програми Anita care / ЛIСОД
 

1. Білизна та протези Anita care можна замовити у самій лікарні ЛIСОД.
Операційна сестра проведе необхідні виміри для визначення розміру та підбере необхідний комплект: первинну білизну та первинний текстильний протез. При такому замовлені пацієнтці не тільки не доведеться витрачати сили та час на поїздку за покупкою, але вона також отримає знижку -10% на придбану продукцію.
 
2. Постійно діюча знижка -10% на усю продукцію у Кабінетах Anita care для пацієнток ЛIСОД.
Коли пройдуть перші 1,5-2 місяця після операції, саме час підбирати силіконовий протез та білизну для постійного носіння. Це можна зробити у наших фірмових Кабінетах. Персональний менеджер пацієнтки у ЛIСОД детально розповість про наші Кабінети та видасть флаєр зі знижкою -10%. Знижка за цим флаєром діє у будь-якому з наших Кабінетів: у Києві, Львові, Дніпрі, Одесі та Харкові.
Такий флаєр також можна отримати у реабілітолога кліники ЛIСОД, який проконсультує з питань розробки руки з прооперованої сторони та профілактиці лімфостазу.
 
3. Постійно діюча знижка -10% на усю продукцію Anita care у нашому інтернет-магазині www.anita.ua для пацієнток ЛIСОД.
При замовлені вкажіть спеціальний промо-код, який можете дізнатися у Вашого Персонального менеджера ЛIСОД. Менеджер нашого інтернет-магазина передзвонить Вам та повідомить ціну з урахуванням знижки.
 
4. Знижки на медичні послуги LISOD для покупців Кабінетів Anita care.
а) 10% - скринінгові пакети «Профілактика раку».
б) 5% - на діагностичні процедури та реабілітацію (лімфодренажний масаж, консультація реабілітолога).
в) Пакет «Консультація 4х спеціалістів»: онколог, психолог, реабілітолог, диєтолог.

Для того, щоб скористуватися даними знижками, отримайте спеціальний флаєр ЛIСОД у нашому Кабінеті Anita care у Києві або подзвоніть за телефоном гарячої лінії ЛIСОД: 0 800 500-110.
Повний список скринінгів можна побачити за посиланням.
 

З 15 жовтня 2016 року вступила у дію наша партнерська програма з другою провідною київською онкологичіною клінікою «ІННОВАЦІЯ». Умови цієї партнерської програми схожі.
 
Умови Партнерської програми Anita care / ІННОВАЦІЯ
 
1. Білизна та протези Anita care можна замовити у самій клініці ІННОВАЦІЯ.
Для підбору первинної білизни та протезів зверніться до операційної сестри. При покупці продукції Anita care у ІННОВАЦІЇ діє знижка -10%.
 
2. Постійно діюча знижка -10% на усю продукцію у Кабінетах Anita care для пацієнток ІННОВАЦІЯ.
Також, і для пацієнток LISOD, діє постійна знижка -10% для пацієнток ІННОВАЦІЇ. Знижка надається у будь-якому з наших Кабінетів за флаєром, який можна отримати у операційної сестри ІННОВАЦІЇ.
 
3. Постійно діюча знижка -10% на усю продукцію Anita care у нашому інтернет-магазині www.anita.ua для пацієнток ІННОВАЦІЇ.
При замовлені вкажіть спеціальний промо-код, який можете дізнатися у операційної сестри ІННОВАЦІЇ. Менеджер нашого інтернет-магазину передзвонить Вам та повідомить ціну з урахуванням знижки.
 
Нам дуже важливий зворотній зв'язок від вас! Усі запитання та пропозиції відносно Партнерських програм з клініками ЛIСОД и ІННОВАЦІЯ повідомляйте нам за телефоном 050 402 45 80 або на електронну адресу info@anita.ua