Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

• ПОДІЯ • Бренду Anita 131 рік!

 07.02.2017
Ось і пролетів ювілейний рік. Сьогодні, 8 лютого, Anita святкує 131 День Народження!

За цей час світ зробив великий крок вперед. Anita також день за днем розвивалася всі ці роки. Почавши з виробництва корсетних виробів, коли самого поняття «бюстгальтер» як такого ще не існувало, зараз компанія стала одним з визнаних світових лідерів у виробництві функціональної жіночої білизни. На сьогоднішній день продукція ТМ Anita відноситься до групи high technology - це по-справжньому високотехнологічна білизна для жінок в будь-який момент їх життя. Продукція торгової марки Anita представлена в 78 країнах.
 
Інтернаціональний слоган Anita
«Unique Body Wear». І для того, щоб зрозуміти весь сенс цього слогану, найкраще пройти в примірювальну та приміряти бюстгальтер Anita правильно підібраного розміру. Так, для цього потрібно бути жінкою. Але в штаб-квартирі Anita в Бранненбурзі та в офісах Anita по всьому світу працює безліч чоловіків. І якщо жінка миттєво зрозуміє унікальність білизни Anita за відчуттями та по відображенню в дзеркалі, то чоловіки, зайняті в lingerie-галузі, знають Anita як максимально надійного, чесного, відповідального та компетентного партнера.
 
Anita - це більше, ніж власне жіноча білизна, а для нас це більше, ніж просто робота в виробництві та в продажі білизни. Anita - це відношення до життя, до жінки та до людини в цілому. Це прагнення навчити жінку відчуттю білизни, що ідеально сидить, відчуттю впевненості в собі в будь-якій життєвій ситуації та з будь-якими параметрами фігури.

 
З гордістю та повною відповідальністю ми представляємо Anita в Україні та є частиною міжнародної команди Anita! Ми бажаємо улюбленому бренду зберігати свою унікальність та ніколи не зупинятися на досягнутому! І ми бажаємо це не просто на словах, але день за днем вносимо свій вклад в історію успіху Anita!