Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

• АКЦІЯ • Доступне рішення після операції на молочній залозі

 01.04.2018
Операція на молочній залозі - серйозне випробування. Ми знаємо, на скільки важливо знайти доступне рішення, щоб відчувати себе впевнено і виглядати абсолютно так само, як до операції. Ніхто сторонній не помітить вашого секрету.
 
Рішення, яке дозволить миттєво відчути себе комфортно і впевнено – первинний комплект Anita care: післяопераційний ліф, в який вкладається текстильний протез. Одягти такий комплект можна відразу в клініці. Колеги на роботі, сусіди, родичі і подруги, яким не слід знати про вашу операцію, ніколи про неї не здогадаються, дивлячись на вас.
 

Ми доклали багато зусиль, щоб зробити первинний комплект максимально доступним. Тільки при покупці комплектом ціна такого рішення буде складати 998 грн.
 
Післяопераційний топ має зручну застібку спереду - надіти і застебнути його після операції можна самостійно. Тканина, з якої він виконаний, має 90% бавовни у складі, вона м'яка і делікатна. Топ ідеально підходить для періоду хіміо- і променевої терапії. Він не подразнює шви і не заважає дренажу.

До кишеньок топа вкладаються текстильні протези.

Легкий текстильний протез не замінює силіконовий, але в перші 1,5-2 місяці після операції можна носити тільки такий первинний протез. Об'єм первинних протезів Anita care легко регулювати за допомогою
спеціального медичного наповнювача, що йде в комплекті. Надалі, коли шви заживуть, для вагової компенсації буде необхідно підібрати силіконовий протез. Але текстильний протез не слід викидати і тоді він стане в нагоді вдома, на дачі та в інших неформальних ситуаціях.
 
Купити післяопераційний комплект за спеціальною ціною можна у кожному з п'яти наших  Кабінетів Anita care: 
у Києві, Львові, Дніпрі, Одессі та Харкові. А також у нашому інтернет-магазині. Наші консультанти допоможуть правильно підібрати потрібний розмір як при покупці з приміркою в Кабінеті, так і при замовленні на сайті - тому на сайті у даного товару не вказані варіанти розміру: просто замовте цей комплект, а ми передзвонимо вам і точно визначимо необхідний розмір.
 
Ми бажаємо дати кожній жінці, яка нещодавно перенесла мастектомію, все найнеобхідніше, щоб період відновлення пройшов якомога легше і швидше. Тому до кожного післяопераційного комплекту ми даруємо спеціальний фірмовий м'ячик для відновлення рухливості руки.
 
Завжди готові відповісти на ваші запитання про первинний комплект за телефоном: 050 364 29 90

 
Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами