Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

• ПОДІЯ • Anita active у флагманському магазині Intersport

 14.02.2019
У лютому 2019 в самому сердці Києва вікрився флагманський магазин Intersport. Торгова точка в ЦУМі на Хрещатику стала 25-ю за рахунком в Україні, але за своєю концепцією, безумовно, буде першою та найголовнішою зі всієї мережі.
 


 
Розширений асортимент і преміальні лінійки товарів – головна відмінна риса нового магазину. Всього тут представлено п'ять з гаком десятків кращих світових спортивних брендів. Серед них просто не могло не виявитися Anita. Ми підібрали для флагманського магазина Intersport 4 одночасно дуже різних, але при цьому найпопулярніших в світі моделі спортивних бра Anita active:
  • 5527 Extreme control – максимально сильна підтримка грудей, вдала посадка у всьому розмірному ряду від 65B до 95Н! Ця модель надає грудям округлу дуже жіночну форму, а комбінація тканин дарує неймовірний комфорт.
  • 5537 dynamiX star – модулятор постави, модель з Х-образною спинкою. Підтримує груди настільки надійно, що гасить цілих 78% коливань під час навіть найбільш інтенсивних тренуваннях. Виручить дівчат з вузькими і похилими плечима, так як конструкція спинки гарантує, що бретелі НЕ будуть спадати з плечей.
  • 5544 Air control padded – найсексуальніша модель лінійки Anita active! Щільна чашка гарної форми, принцип інкапсулляціі для максимально сильної підтримки грудей без ефекту сплющювання, посилені «дихаючі» властивості і незвичайний дизайн з напівпрозорої сіткою.
  • 5546 – як зробити зі свого звичайного топа з низькою або середньої фіксацією грудей – середню або максимальну? Є такий секретний спосіб! Спортивний топ на блискавці 5546 надягається поверх бюстгальтера і дає додатковий ступінь підтримки. Ця модель також представлена в Intersport у ЦУМі.

Для флагманського магазина, який зайняв більше 1400 кв. м. площі, був розроблений унікальний дизайн торгового залу, системи освітлення і зонування. У ньому реалізовані рішення, яких в Україні поки що більше ніде не зустрінеш. Поява Intersport у самому центрі столиці стало гідною і дуже зручною відповіддю на питання, де приміряти і купити спортивні бюстгальтери Anita active у Києві


 
Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами