Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

Блог

Anita • Unique Body Wear: секретный элемент образа для фотосессий и свадеб!
 17.07.2019
Грация – секретный элемент образа для фотосессий и... свадеб! По традиции, лето – время свадеб. Только невесты знают, сколько дней подготовки стоит за тем Самым Красивым Днем и за теми самыми прекрасными фотографиями, которые останутся в семейном альбоме! Одним из важных пунктов свадебного чек-листа обязательно будет белье. И мы очень советуем не только невесте, но и ее ма..
Рубрика Anita • Unique Body Wear: унікальний трансформер
 10.07.2019
Колекція Rosa Faia від Anita – привабливість і спокуса! Серед більш ніж 80 моделей, представлених в колекції щорічно, так складно вибрати першу! Ми радимо почати з супер-функціональної моделі Padded Basic 5640. І почати саме влітку. Літні вбрання такі непередбачувані! Вранці ви збираєтеся на роботу, а ввечері - зустріч з подругами або романтичне побачення? Шовк і віскоза не товариш..
Рубрика Anita • Unique Body Wear: салони Anita care
 03.07.2019
Наш фірмовий роздріб - салони Anita care. Це особливе місце, яке ми створили для жінок, які зіткнулися з проблемами здоров'я грудей. Колекція Anita care поєднує спеціальні бюстгальтери та купальники "із секретом", текстильні та силіконові протези грудей, компресійні рукава і білизну після пластичних операцій, а також різні аксесуари, які допоможуть жінці відчув..
Anita • Unique Body Wear: найлегший у світі спортивний бра
 26.06.2019
Кожну модель білизни Anita можна назвати у чомусь "най-най". І сьогодні, коли від спеки плавиться асфальт, ми хочемо розповісти про найлегший спортивний бра! Air control (артикул 5533) - офіційно найлегший спортивний бюстгальтер з максимальним ступенем фіксації грудей. У розмірі 75С він важить всього 51 грам! Для порівняння, в 1 столовій ложці з гіркою поміщаєть..
Anita • Unique Body Wear: модельний показ Anita в Intersport
 19.06.2019
У ці неймовірно спекотні дні ми хочемо поділитися енергією і настроєм! Наш черговий модельний показ Anita пройшов на початку червня в самому центрі Києва - на території флагманського магазина Intersport в ЦУМі на Хрещатику. Intersport є міжнародним торговельним партнером Anita: в найбільших магазинах мережі в Україні, як і в інших країнах Європи, представлена ​​спортивна колекція Anita Acti..