• Укр
  • Рус
Офіційне представництво Anita Dr. Helbig GmbH в Україні

ВХІД НА САЙТ

Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

Rosa Faia - привабливість і спокуса

Фільтри:
  • Чаша
  • Розмір
  • Колір
Сортувати:
Anita уважно стежить за модними трендами. Iхнє відображення завжди можна знайти у колекції Rosa Faia.

Жіноча білизна, як і одяг – царство Її Величності Моди. Залишаючись вірною своїй місії – дати кожній жінці у світі можливість носити білизну з ідеальною посадкою по фігурі – Anita уважно стежить за модними трендами. Саме їхнє відображення завжди можна знайти у колекції Rosa Faia.

Rosa Faia потурає жіночим примхам – кожен бюстгальтер цієї колекції стане гідним обрамленням до краси молодих грудей. Елегантні, романтичні, енергійні або спокусливі моделі білизни, створені з використанням вишуканих тканин і мережив, дають кожній жінці впевненість у своїй привабливості. Як і будь-яка продукція Anita, білизна Rosa Faia гарантує ідеальну посадку по фігурі як за найменших, так і за найбільших розмірів (чашки бюстгальтерів від A до I).

МОДЕЛІ КОЛЕКЦІЇ ROSA FAIA ДОСТУПНІ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ З НІМЕЧЧИНИ. ДОСТАВКА ПРОТЯГОМ ДВОХ ТИЖНІВ.
 
Білизну Rosa Faia представлено 15 серіями (їх перераховано ліворуч під основними розділами каталога), кожна з яких має свій унікальний дизайн, переваги та відмінності. Ви можете обрати в уподобаному дизайні різні варіанти: бюстгальтер – із м'якою або формованою чашкою, а трусики – класику або стрінґи.

Окрім білизни, Rosa Faia щороку представляє нову колекцію купальників. Що може бути спокусливіше за пляжну моду? Бікіні, танкіні, цільні купальники та безліч аксесуарів Rosa Faia здатні зробити Вас істинною королевою пляжу!

Не забувайте про правила підбору вірного розміру білизни. Вперше підбирати потрібний розмір білизни Anita ми рекомендуємо разом із нашими консультантами в роздрібних магазинах, після чого Ви зможете впевнено замовляти білизну Anita на нашому сайті, не виходячи з дому.

To Top