Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

на період годування

Сортувати:
 • Чаша
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Розмір
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0

У період годування груди стають набагато важчими, ніж зазвичай: вага кожної молочної залози збільшується на 300-500 грамів. Для того, щоб зберегти гарну форму грудей, у цей час потрібна особливо надійна підтримка. Крім того, груди стають настільки чутливими, що шви всередині чашки бюстгальтера можуть спричиняти неприємні відчуття. Ніякого хвилювання! Anita відмінно знає про всі потреби годуючої матусі. Бюстгальтери для годуючих мам із колекції Anita maternity забезпечують оптимальну підтримку аж до найбільших розмірів. Низка моделей має формовану, безшовну чашку – їх перевага полягає в тому, що вони не викликають подразнення чутливої шкіри. Запатентована застібка KwikKlip® дозволяє легко відкривати й закривати кожну чашку бюстгальтера при годуванні, коли малюк знаходиться на руках, а бретелі ніколи не з’їжджають із плечей при відкритій під час годування чашці завдяки спеціальній конструкції. Зручне доповнення до бюстгальтерів для годування – багаторазові вкладиші в бюстгальтер.

Знайти універсальний варіант бюстгальтера, який би підійшов як на період вагітності, так і під час подальшого годування малюка – неможливо, і ось чому: на момент початку годування груди набувають максимального розміру і ваги, і ліфчик для годування створюється, виходячи з цієї головної умови. Він вирішує три особливих завдання: забезпечити дуже надійну підтримку важких грудей, зробити годування максимально зручним як для мами, так і для малюка і при цьому нічим не перешкоджати притоку молока. Бюстгальтер, який ви носили під час вагітності, не може впоратися з цими завданнями, але і ліфчик для годування не підходить для того часу, поки ви не почали годувати грудьми. Ціна помилки в підборі білизни в період годування занадто висока: відновити красу грудей, яка втратила свою форму, майже неможливо.

Anita радить купити бюстгальтер для годування з колекції Anita maternity не раніше 8-го місяця вагітності. У цей період підбирайте чашку на розмір більше, ніж чашка бюстгальтера, який підходить вам за розміром на момент покупки. Період грудного вигодовування – чудовий час для мами й малюка, і дуже важливо, щоб мама не тільки добре почувалася, а й перебувала в гарному настрої. Тому ліфчики для годуючих мам Anita maternity не менш привабливі, ніж білизна, яку жінка носила до пологів: вони різноманітні за кольорами, матеріалами й фурнітурою, а оновлення колекції відбувається щороку.