Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

• АКЦІЯ • Білий післяпологовий бандаж 1885

 14.07.2023

znyzhka-bandazh-1885-biliyАкції на білий післяпологовий бандаж бути!

Ви часто запитуєте, а чи немає якоїсь знижки на легендарний бандаж Anita 1885? І тепер ми сміливо можемо сказати Є! 

Найбільш літній колір цілих два тижні (з 15 по 31 липня) за ціною 1885 грн замість 2390 грн!

Нагадаємо дещо про наш бандаж 

- Модель післяпологового бандажа 1885 підходить як після природних пологів, так і після Кесарів розтину. Після КР ми наполегливо його рекомендуємо. Особливо, коли розтин плановий, і можна бандаж взяти із собою до пологового.

- Своїм кроєм та технологічними матеріалами бандаж створює неймовірний відновлювальний ефект. М’язи стають на свої допологові місця, животик помітно зменшується за лічені тижні.

Бандаж можна одягати вже наступного дня після пологів. Для цього ми вміємо вдало підібрати розмір з 35 тижня вагітності.

Розмір бандажа підбирається за об’ємом стегон. Також під-час консультації ми обов’язково уточнимо тиждень вагітності, чи скільки часу минуло після пологів.

- Бандаж в поясі регулюється гачками, які мають три позиції. Перший час потрібно застібати на найвільніший ряд гачків і поступово переходити на більш щільний ряд. Якщо під час першої примірки Ви можете застібнути бандаж на середній чи найщільніший ряд гачків - потрібен розмір менший, щоб був запас на зменшення.

- Також він має застібку між ніжок, для зручного відвідування вбиральні. Застібка із двох рядів гачків, тож бандаж можна також регулювати за своїм зростом.

- Перший час радимо надягати бандаж на одноразові трусики із аптеки, далі - на будь-які зручні. Із нашої колекції радимо такі безшовні моделі трусиків:

- Також ми маємо спеціальні умови обміну на саме цей бандаж. Через те що його не можна, і більше того, заборонено приміряти у період вагітності, ми часто підбираємо його завчасно, до пологів. Ми розуміємо ризик неправильності обмірів, чи різку зміну ваги на останніх тижнях вагітності, тому готові зачекати на першу примірку після пологів. Просто збережіть цілими упаковку та бірочку на бандажі, і повідомте нам якщо потрібен обмін. Можна навіть із фото, ми оперативно відправимо сусідній розмір.

Супутні товари

Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами