Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

спеціальні бюстгальтери

Сортувати:
 • Чашка
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Розмір
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0

Теги: Black, Spacer, Colette, Havanna

З моменту заснування компанії в 1886 році Anita Dr. Helbig GmbH займається виробництвом висококласної жіночої білизни. Крім того, вже більше 40 років у компанії розвивається ще один дуже важливий напрямок – виробництво протезів грудей. На стику цих двох напрямків роботи оптимальним рішенням стало створення асортименту спеціальної білизни після мастектомії (операції на грудях) Anita care. Бюстгальтери після мастектомії відрізняються від звичайних бюстгальтерів наявністю кишеньки для протеза, завищеною комфортної лінією декольте, вищою вставкою між чашками і проймою, а також ергономічними бретелями. Чашки і вся конструкція бюстгальтера після операції створюються спеціально для протезів і засобів компенсації Anita з урахуванням правильного розподілу їх ваги. Можна говорити про те, що це ортопедична білизна для жінок, але при цьому багато моделей бюстгальтерів колекції Anita care ідентичні за дизайном і матеріалами до моделей колекцій Anita comfort або Rosa Faia, відрізняючись від них тільки наявністю кишеньки і більш високою лінією декольте – тобто, виглядають як звичайнісінька жіноча білизна.

Багато жінок стикаються з необхідністю операції в зоні грудей. Мастектомія або косметична підтяжка, збільшення/зменшення грудних залоз вирішують багато серйозних проблем, проте потім вимагають відповідного догляду в післяопераційний період. Важливою складовою такого догляду є носіння правильно підібраної білизни. Ортопедичний бюстгальтер після мастектомії здатний суттєво підвищити якість життя в цей період.

Якісний бюстгальтер після операції на грудях купити в Україні не так просто, як звичайний.

Інтернет-магазин ANITA – офіційне представництво компанії Anita Dr. Helbig GmbH – пропонує вибрати Ваш ідеальний спеціальний бюстгальтер з онлайн-каталогу вже сьогодні. Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на індивідуальний підбір білизни згідно з вимогами лікаря і вашим особистим побажанням. Щоб купити післяопераційний бюстгальтер в Україні або бюстгальтер після маммопластики, зателефонуйте за вказаними номерами або приходьте в один з кабінетів ANITA CARE (адреси знайдете на сайті).

Для чого потрібен спеціальний бюстгальтер після операції на грудях?

Бюстгальтер – обов’язкова частина базового жіночого одягу, він забезпечує підтримку грудей, надає бюсту правильного здорового положення і привабливої форми. Якщо ж за медичними приписами жінці була призначена операція з видалення молочної залози або істотної зміни її форми, роль ліфчика стає ще більш значною. Для чого ж потрібен бюстгальтер на груди після операцій (Україна) у таких випадках?

1. Комфорт після операції. Кожна жінка, що стикнулася з мастектомією, бажає, щоб ніхто не помітив зміни, що відбулися. Тому вже в лікарні можна вдягти так званий первинний комплект – післяопераційний бюстгальтер плюс текстильний протез. Найчастіше такий бюстгальтер має застібку спереду – це дуже зручно, поки заводити руку за спину ще болісно. Такий бюстгальтер післяопераційний відповідає найвищим вимогам безпеки та комфорту.

2. Косметичний ефект, вагова компенсація і психологічний комфорт. Через 1,5-2 місяці, коли шви загояться, для забезпечення вагової компенсації замість вилучених тканин обов’язково потрібно починати носити силіконовий протез. Важливо: спочатку підбирається спеціальний бюстгальтер, і тільки потім – протез у нього. Багато жінок не знають, де можна купити ліфчик після операції. Асортимент спеціальної білизни Anita care – найширший в Україні, ви можете побачити його в каталозі нашого інтернет-магазину або у фірмових салонах-кабінетах. Зовні спеціальна білизна Anita care нічим не відрізняється від звичного вам раніше – модні й привабливі бюстгальтери і комплекти різних моделей, кольорів, мереживні або з гладенькою чашкою – усі вони мають секрет: кишеньки для вкладення протеза і трохи вищі лінії декольте і пройм. У такій білизні ви знову відчуєте себе спокійно і впевнено.

3. Після пластики грудей. Як правило, у разі збільшення, зменшення, підтяжки або зміни форми грудей призначається носіння компресійної білизни, яка фіксує імпланти, рівномірно розподіляє тиск на молочні залози, що допомагає швам швидше загоїтися. Компресійний бюстгальтер після маммопластики підбирається індивідуально. Добре, якщо ви або ваш пластичний хірург будете знати, що бюстгальтери після операції купити Україна може з будь-якого населеного пункту країни.

Якщо у вас була мастектомія або вона у вас тільки попереду, придивіться спеціальний післяопераційний бюстгальтер – купити Україна його може, вибравши вподобаний з онлайн-каталогу. Від традиційних такі моделі відрізняються кількома характеристиками:

 • наявність кишеньок для протезів;
 • завищені пройми;
 • особлива лінія декольте;
 • пласкі шви або їх повна відсутність, особливі тканини;
 • трохи ширші бретелі.

Вибирайте бюстгальтер після операції грудей самостійно або за допомогою нашого консультанта вже сьогодні. Ми запропонуємо зручний для вас варіант оплати і доставки в будь-яку точку країни.


Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами