Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

Бандажі допологові (пояс допологовий)

Сортувати:
 • Розмір
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
  0
  0
  0

Теги: Black

Бандаж під час вагітності: що важливо знати при підборі

Другий триместр вагітності – час прекрасний і хвилюючий. Живіт уже досить великий, і він стає все важчим із кожним днем. Прикрими супутниками цього періоду часто стають неприємні відчуття у спині і зоні тазу. Напруга, ниючий біль, втома в попереку і внизу живота наполегливо заявляють про себе. Саме тому вагітні так часто впирають руки в поперек і намагаються прогнутися, щоб полегшити цей стан.

Anita піклується про самопочуття, здоров’я і красу жінки в будь-який період, а в період вагітності – особливо. Допологовий бандаж Anita maternity, ефективність якого доведена науковими дослідженнями, став знахідкою для тисяч вагітних жінок у всьому світі. Допологовий бандаж виконує головне завдання – забезпечити підтримку й зняти напругу саме там, де вам необхідно. Завдяки тому, що допологовий бандаж підтримує і зменшує коливання живота, він також бореться з появою розтяжок (бере на себе частину навантаження, яка припадала на ніжну шкіру). Після пологів живіт швидше повернеться в допологову форму, а фігура поверне стрункість, якщо протягом вагітності жінка носить допологовий бандаж.
 
Вартість бандажа для вагітних окупить себе багаторазово: одразу покращає самопочуття, а значить і настрій. Але і це ще не все бандаж для вагітних допологової захистить вашу фігуру і допоможе їй швидше відновитися після пологів.

Принцип, за яким сконструйовані бандажі Anita, був знайдений в індонезійських жінок: під час вагітності вони майстерно підв’язують живіт великими шматками тканини і завдяки цьому відчувають себе набагато краще. Німецькі фахівці істотно доопрацювали таку ідею, поєднавши безпечну конструкцію з найсучаснішими матеріалами - так з'явилися дородові бандажі для вагітних. Бандаж для вагітних купити Київ, Одеса, Львів та будь-яке інше місто, де б ви не знаходилися, можна буквально за кілька хвилин.

Допологовий бандаж буває декількох видів

Перш ніж купити бандаж для вагітних потрібно розібратися. Найменша та найбільш мобільна модель – бандаж-стрічка. Той випадок, коли порятунок для попереку буквально вміщується в кишеню або клатч! Модель являє собою тільки пояс, який легко надягти прямо поверх сукні, топу або іншого одягу, дбайливо провівши його під животом і закріпивши за допомогою липучки на боці. Приклад такої конструкції – бандаж безшовний допологовий BabySherpa, прикрашений іскристим сердечком. Він виручить активних майбутніх мам не на найбільших термінах вагітності або якщо живіт не дуже великий і важкий. В іншому випадку вам буде потрібно дещо серйозніше!
Sport tights massage in black by Anita active

Бандаж допологовий для вагітних з кишенькою на живіт – найбільш ефективна й функціональна модель. Надійний широкий пояс підтримує важкий живіт, правильно перерозподіляючи навантаження, і знімає напругу з попереку. Одягнувши такий бандаж для вагітних, ви практично миттєво відчуєте полегшення! Пояс регулюється за допомогою липучки, а м’яка кишеня на живіт дарує відчуття комфорту й захищеності. Дородовий бандаж купити та починати носити слід починати носити в кінці другого триместру. Важливо, щоб бандаж не був ні занадто великим (не даватиме потрібної підтримки), ні занадто тісним (вам повинно бути абсолютно комфортно, передавлювання виключені!). Ця модель бандажу показана при багатоплідній вагітності (двійнятами, трійнею).

Бандаж-труси – дуже схожий на попередню модель, але відрізняється від неї тим, що вдягається як дуже високі труси. З боку тіла він не має виступаючих швів (як модель 1708, його також називають бандаж безшовний допологовий). Вшитий підтримуючий пояс також регулюється за допомогою застібки-липучки, а мікроволокно, з якого скроєний виріб, має дихаючі властивості – спекотно не буде навіть влітку!

Носити допологовий бандаж – наскільки це безпечно?

Допологовий бандаж, ціна якого безпосередньо залежить від його якості та ефективності, повинен бути безпечним як для мами, так і для малюка. Тестування бандажів проводилося в Університетській клініці Франкфурта-на-Майні, після чого принцип підтримки був запатентований (власник патенту Anita Dr. Helbig GmbH). Ми радимо купити допологовий бандаж кожній дівчині, яка готується стати мамою.
 
В середині вагітності тягнучий біль внизу живота турбує 6 із 10 жінок. І практично 100% скаржаться на болі в спині і відчуття важкості в зоні тазу. Після використання допологових бандажів Anita жінки відзначали стійкий позитивний результат: зменшилися болі в спині (у 82%) і зоні тазу (93%), тиск і напруга внизу живота також знизилася.

Для того, щоб почати носити допологовий бандаж, рекомендація доктора не обов’язкова. Але ви завжди можете порадитися з ним: найкращі лікарі в усьому світі знають унікальні властивості білизни і бандажів Anita.
 
Бандаж для вагітних допологової стає покупкою, про яку ви розповідатимете надалі всім вагітним подругам.

Як правильно підібрати розмір і носити допологовий бандаж?

Бандаж допологовий (купити який слід уже на 5-6 місяці вагітності, коли живіт уже досить великий) підбирається за обсягом стегон. Виміряйте стегна в найширшій частині і запишіть цю цифру: розмірні сітки бандажів Anita бувають цифрові або літерні, і розібратися в них найкраще разом із досвідченим консультантом. Якщо виміри зняті правильно, консультант зможе точно визначити необхідний вам розмір навіть без примірки, тому купити допологовий бандаж в Україні досить просто навіть онлайн.

Усі бандажі Anita унікальні: їх можна вдягати стоячи. Це дуже зручно, особливо для моделей у вигляді пояса або пояса з кишенею на живіт: вдягти їх можна в будь-якій жіночій кімнаті. Часте запитання: носити допологовий бандаж бандаж для вагітності на одяг або на голе тіло? Бандаж-труси можна носити на одноразові або дуже тонкі безшовні трусики. Бандаж-стрічка вдягається безпосередньо на одяг. А найбільш універсальний допологовий бандаж із кишенькою на живіт можна носити з будь-якими комфортними в період вагітності трусами (сам бандаж вдягається на тіло, на голий живіт).

Бандажі Anita не мають обмежень за часом носіння, у них не слід тільки спати. Сьогодні знайти хороший допологовий бандаж у Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Івано-Франківську так само легко, як у будь-якій іншій точці світу: достатньо запам’ятати слово Anita.


Уменьшение давления и напряжения в области живота и таза


Уменьшение боли в спине


Уменьшение тянущих болей


Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами