Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

Anita Dr. Helbig GmbH – світовий лідер у виробництві функціональної жіночої білизни.

Компанію було засновано 8 лютого 1886 року прадідом нинішнього власника Ґеорґа Вебер-Унґера, і на сьогодні вона є міжнародним фахівцем у галузі виробництва білизни, купальників, а також медичних виробів у сфері хірургії грудей. Міжнародний сайт Anita Dr. Helbig GmbH: www.anita.com

Історія
компанії
Філософія
бренду
Anita
у світі

Anita – сімейна компанія, якою управляє вже четверте покоління сім'ї Weber Unger. Цікаво, що керують створенням такої дуже жіночої продукції чоловіки. Кожен із них народився в Німеччині, виріс у компанії і потім прийняв справи з рук свого батька. Кожен із них не мислить своє життя без Anita.

Нині голова Anita – Георг Вебер-Унгер. Він розповідає про справу свого життя так: «Жінка – це гарно. Наголосити на цій красі – наша головна мета. На кожному етапі розробки нашим основним завданням є створення білизни з урахуванням різноманітних потреб і фігур наших покупчинь, щоб вони могли знайти ідеальний бюстгальтер, який підійде кожній з них... Ми прагнемо виробляти білизну, яка підкреслює фігуру, але настільки зручної, що її зовсім не відчуваєш на собі.

Поєднання німецької педантичності та чоловічої точності забезпечує бездоганну якість білизни Anita. Кожен бюстгальтер не тільки чудовий на вигляд, але і є цілою інженерною конструкцією, яка надійно підтримує груди будь-якого розміру.

У цьому унікальність Anita.

Anita Dr. Helbig GmbH – одна з небагатьох компаній, що повністю контролюють процес створення та реалізації білизни: від розробки крою та замовлення тканин до примірки її потенційною покупчинею. Саме завдяки цьому понад 138 років компанія є вірною своїй місії – дати кожній жінці у світі можливість носити білизну з ідеальною посадкою по фігурі.

Роки досвіду, високі стандарти якості, функціональності та комфорту роблять компанію Anita Dr. Helbig GmbH одним із найкомпетентніших спеціалізованих постачальників жіночої білизни та купальників, що приділяють особливу увагу великим і нестандартним розмірам.

Продукція Anita Dr. Helbig GmbH створюється з урахуванням вимог жінок різного віку та в різних ситуаціях. Anita є надійним партнером як для жінок, які перенесли операцію грудей, так і для вагітних жінок, а також для молодих жінок із пишними грудьми або для жінок, що займаються спортом.

Асортимент продукції під брендом Anita поєднує в собі модну актуальність, універсальність, функціональність і комфорт – це є вірним для будь-якої з колекцій білизни та купальників. Аксесуари доповнюють різноманітність асортименту.

Anita Dr. Helbig GmbH забезпечує унікальність продукту, маркетингу та сервісу.

Запрошуємо оптових та роздрібних покупців переконатися у цьому!

Будучи об'єднанням 20 окремих структурних одиниць, у яких працюють близько 1400 працівників, компанія успішно позиціонує себе на міжнародному ринку. На світовому ринку компанія має бездоганну репутацію нішевого постачальника у сфері високоякісної спеціальної нижньої білизни.

Виробничі потужності компанії розташовані у Німеччині, Австрії, Португалії, Чехії та в країнах Південно-Східної Азії. 50% усіх продажів Anita Dr. Helbig GmbH припадає на експорт, частка якого продовжує зростати. Основні країни експорту – Італія, Франція, Нідерланди, Велика Британія, Австрія, Швейцарія, Україна та США. Загалом, на сьогодні продукція бренду Anita представлена у 66 країнах світу.

Офіційне представництво компанії Anita Dr. Helbig GmbH в Україні існує з 1999 року.

Ваша кар’єра з Anita
Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами