Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

Долучайтесь
до нашої команди

Anita Dr. Helbig GmbH – світовий лідер у виробництві функціональної жіночої білизни.

Компанію було засновано у 1886 році і на сьогодні вона є міжнародним фахівцем у галузі виробництва білизни, купальників, а також медичних виробів у сфері хірургії грудей.

Вже 25 рокiв ми є офіційними представниками бренду Anita в Україні. Всі ці роки ми впевнено реалізуємо місію бренду: дати кожній жінці можливість носити білизну з ідеальною посадкою по фігурі.

Ми завжди відкриті для енергійних та амбітних людей, які прагнуть розвиватися в нашій сфері.
50% співробітників
працюють в Компанії
більше 5 років

Наші співробітники цінують нас за стабільність та надійність, за можливість для розвитку в дружньому та професійному колективі, підтримку колег та керівників на етапі адаптації та в подальшій роботі.

Наша команда має можливість працювати з якісним товаром, з цікавими та різноманітними клієнтами, бути причетною до Компанії із багаторічними стандартами. Специфіка роботи дозволяє нам працювати як оффлайн, так і онлайн, що дуже важливо в наших реаліях. Ми пропонуємо систему навчання новачків на етапі адаптації, систему справедливої та конкурентної винагороди, яка прив’язана до досягнення цілей, роботу в колі професіоналів, які із задоволенням діляться досвідом один з одним.

Товарознавець
(Київ, м. Васильківська)

Не знайшли серед переліку вакансій саме ту, яка вам цікава, але бачите себе частиною нашої команди?

Напишіть нам!
050 401 57 51 - (Telegram)
shop@anita.ua
Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами