Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

SALE ! Розпродаж

Сортувати:
 • Чашка
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Розмір
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0

Теги: Black, Бікіні, Купальники без Push UP, Купальники стійкі до хлору, Міні-бікіні, Купальники з середньою посадкою плавок

 

Білизна від ™ Anita відома по всьому світу, а українкам найбільше знайома колекція білизни для мам. Саме з цієї колекції Anita Maternity більшість українок знайомляться із брендом Anita. Це бюстгальтери для періоду вагітності та годування, надважливі бандажі допологові (бандажі для вагітності) та легендарні бандажі після пологів, купальники для вагітності та купальники з кліпсами для годування дитини, зручні трусики для вагітного животика та коригуюча білизна після пологів.

Розпродаж в нашому інтернет-магазині буває не дуже часто, але таки існує. Саме на цій сторінці зібрано актуальні акційні пропозиції щодо білизни для материнства. Тут Ви можете придбати товар за знижками. Це товари, які залишились у наявності у не всіх розмірах, тому потрапляють до акції. Або ж товари, що залишись в лімітованих кольорах. На якість виробів ці акційні умови абсолютно не впливають. Товари із цього розділу сайту мають таку саму високу якість як і всі інші товари Anita. Німецька якість понад усе, не зважаючи на акційну вартість.

Розпродаж білизни для вагітних та годуючих це завжди ефективний спосіб зекономити кошти. Бюстгальтер для годування чи для вагітності, трусики з кишенькою на животик, топи для вагітності чи годування грудьми, а також купальники для материнства із цього розділу каталога - актуальні як для майбутніх мам, так і для мам, що годують.

Купальники як ніякий інший товар мають найшвидкоплиннішу моду на кольори та орнаменти. Саме тому, отримуючи щороку нову колекцію принтів, кольори попередніх років та колекцій швидко залишаються в малій кількості у наявності. Через це вони якнайшвидше потрапляють до категорії розпродажу. Ви можете помітити, що самі моделі купальників для вагітності за кроєм повторюються, відмінності переважно в кольорах та орнаментах тканини. Сама ж тканина акційних купальників швидко висихає, захищає животик від ультрафіолету та за своїми властивостями дуже еластична, що робить сам купальник максимально зручним протягом всього терміну вагітності. 

Те саме і з бюстгальтерами для годування. Всі вони мають дуже зручні кліпси для годування грудьми. Переважна більшість бюстгальтерів для годування від Anita виготовлені із сучасної технологічної тканини - із мікрофібри. Вона не парить влітку, швидко висихає і бюстгальтери із неї зберігають свою форму та зовнішній вигляд навіть після великої кількості циклів прання. Також одна із переваг такого матеріалу - він не поглинає запахи від використання мазей та кремів, не змінює колір через потрапляння молока на чашку. 

Ми завжди із легкістю та великим досвідом роботи онлайн оперативно зробимо підбір розміру та моделі, що підійде саме вам. Обов’язково перевірте чи є Ваш розмір серед акційних пропозицій.

На акційні моделі діють ті самі умови обміну та повернення, що і на всі інші товари. Можна приміряти бандаж для вагітності або післяпологовий бандаж, бюстгальтер чи топ для годування та вагітності, або купальник у зручних для себе умовах вдома, і якщо посадка виявилась не комфортною для Вас - оформити обмін через наших онлайн-консультантів.


Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами