Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

Цінуємо кожного бізнес-партнера, працюємо на умовах взаємності!

Ми - українська компанія з 25-річним досвідом роботи з жіночою білизною - офіційний дистриб’ютор німецького бренду Anita Dr. Helbig GmbH.

Anita Dr. Helbig GmbH – світовий лідер у розробці, створенні та виробництві жіночої білизни.

Компанія заснована понад 135 років назад і вважає метою свого існування, щоб кожна жінка почувала себе впевнено та зручно у будь-яких життєвих ситуаціях - у повсякденному житті, займаючись спортом, в період вагітності та годування дитини та навіть у випадку, якщо жінка переживає операцію на грудях.

Почати співпрацю з Anita

Ми залюбки ділимось своїм досвідом з партерами, продаючи білизну оптом. Починаючи працювати з нами, ви отримуєте не тільки спеціальні ціни, умови оплати й т.д.. Ми допоможемо правильно сформувати товарну лінійку, навчимо продавців, дамо поради відносно реклами, підтримаємо у покращенні візуалізації вашої торгової точки. А якщо щось піде не так, ми проконсультуємо та обміняємо товар на більш привабливий у вашому регіоні. Успіх компанії доводить не тільки її життєвий досвід, а й кількість представництв по всьому світу, з якими ви можете ознайомитись тут.

Ми розуміємо особливості саме наших жінок, тому вважаємо за потрібне звернути вашу увагу, що Anita має широку лінійку розмірів, чашки від АА до K, об'єм від 65 до 120. Завдяки цьому, а також різноманіттю моделей, кожна ваша клієнтка знайде саме свій виріб Anita.

Що ви отримаєте від співпраці з нами?
Заощаджуємо вашi грошi та час:
  • Навчання Вашого персоналу
  • Швидка та оперативна комунікація
  • Дотримання РРЦ
  • Індивідуальні умови співпраці
  • Розробка індивідуальної мотиваційної програми для Вашого персоналу
Пiдтримуємо ваш бiзнес:
  • Підбір актуального ассортименту під вашу площадку та аудиторію
  • Мінімізація ризику закупівлі продукції що має слабке обертання
  • Продукція з високим рівнем маржинального доходу
  • Можливість спільних рекламних акцій. Обмін багаторічним досвідом продажів
  • Рекламна підтримка
Почати співпрацю з Anita

Особливо зазначимо важливі моменти:

Співпраця з Anita це робота безпосередньо з офіційним представником Anita. Anita виробляє більшу частину своєї продукції у європейських странах. Наша компанія є представником Anita з 1999 року, а детальніше про історію компанії взагалі можна дізнатись тут. Бізнес з Аніта – це можливість купувати білизну оптом, ви можете відвидати наших партнерів на території усієї України, дізнатись адресу найближчого партнеру для вас можна тут. Постачальник Anita дотримується високих стандартів якості не тільки на виробництві, але і на кожному етапі ланцюжка поставок.

Також може бути корисним:

Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами