Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

труси

Сортувати:
 • Розмір
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0

Теги: Black, Essentials, Havanna

Жіночий організм після операції дуже вразливий, тому потребує особливої уваги, підтримки та делікатного ставлення. Порожнинні операції, а також операції кесаревого розтину залишаються в наш час досить поширеними. І навіть у такі періоди життя жінка бажає залишатися бажаною та привабливою. Неймовірна ціна на післяопераційні труси в Anita Dr. Helbig GmbH допоможуть дбайливо підтримати жіночий організм та повернутися у звичну форму.

Anita Dr. Helbig GmbH є виробником зі світовим ім'ям у галузі якісної, привабливої жіночої білизни, у тому числі й спеціальної, яка вже багато років допомагає жінкам з успіхом переживати складнощі післяопераційного періоду.
Погодьтеся, білизна – це часом той елемент життя, від якого залежить не тільки комфорт, а й настрій та самооцінка. Жіночі післяопераційні труси – білизна не просто повсякденна, вона для особливого, складного періоду життя. Відповідно вимоги щодо неї особливі. Серед них – зручність, комфорт, безпека, довговічність. При цьому кожній жінці хотілося б, щоб вона виглядала естетично привабливою і не надто відрізнялася від того, що жінка носила до операції. При цьому, безперечно, краще не економити на власному здоров'ї і все-таки купити післяопераційні труси, що часом значно скорочує період відновлення.

Ми розуміємо, як важливо грамотно та правильно підібрати післяопераційні труси, тому пропонуємо лише якісну білизну від Anita Dr. Helbig GmbH, яке допоможе вам якнайшвидше повернутися до звичного способу життя. Бандаж-труси Anita ReBelt, представлені в нашому каталозі, показані після абдомінальних операцій, а також операцій кесаревого розтину. Відповідають найвищим вимогам до трусів після операції. Виробник гарантує використання лише екологічно чистих, гіпоалергенних матеріалів. Дихаюче, еластичне мікроволокно виробів складається з поліаміду (70%) та еластану (30%). Варто відзначити, що завдяки такому складу післяопераційні труси мають зносостійкість, швидко висихають і дозволяють шкірі дихати, що дуже важливо за наявності на ній ран або швів.

Бандаж-труси Anita ReBelt можна віднести до кращих подібних виробів за медичними показаннями. Вони відмінно утримують стінки живота завдяки наявності двошарової вшивної панелі обмеженої еластичності та бічного регулювання розміру. Допомагають зняти напруження з хребта, сприяють відновленню форми живота після операції. За вирізом ноги мають безшовну окантовку, а також застібку на ластівці для максимального комфорту.

Купити труси після операції від Anita – це означає придбати вироби, які багато хто продовжує із задоволенням носити і після відновлення, оскільки вони не тільки якісні, але й ефектні, як і вся білизна цього всесвітньо відомого німецького бренду.


Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами