Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

Післяопераційна білизна для жінок

Сортувати:
 • Чашка
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Розмір
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0

Теги: Black, Бікіні, Spacer, Colette, Havanna

Післяопераційна білизна для жінок

Післяопераційна білизна Anita Care

Після мастектомії або менш радикального оперативного втручання, пов'язаного з грудьми (естетична підтяжка, збільшення, зменшення), жінка повинна пройти досить тривалий реабілітаційний період, пов'язаний з багатьма труднощами. Зробити повернення до повноцінного життя легшим і безболісним допомагає спеціальна післяопераційна білизна для грудей, надягати яку слід з перших днів після операції.

Anita Dr. Helbig GmbH є однією з усього декількох компаній в світі, що випускають такий широкий, якісний і привабливий асортимент продукції для жінок після мастектомії. Заглянувши в ANITA CARE - каталог, ви здивуєтеся тому, що зовні ця спеціальна білизна абсолютно нічим не відрізняється від того, яке звикла носити жінка до операції.

Важливо правильно підібрати таку білизну, адже вимог до нього висувається набагато більше, ніж до звичайного. Від грамотного підбору залежатимуть здоров'я, постава, самопочуття, впевненість і навіть настрій. Колекція спеціальних бюстгальтерів, купальників і аксесуарів ANITA CARE - нижня білизна, яка допоможе повернути радість життя!

Яка післяопераційне білизна підійде Вам?

Білизна, яку рекомендується носити після мастектомії або хірургічної зміни форми / розміру грудей, підрозділяється на три види. Післяопераційна білизна буває:

 • Компресійна. Його метою є помірний тиск на певні зони з метою швидкого загоєння швів, фіксація форми грудей в потрібному положенні, зняття больового синдрому, стабілізація лімфотоку і кровообігу. Компресійну післяопераційну білизну в Україні рекомендується надягати відразу після операції.

 • Первинна післяопераційна. Вона буде потрібна в перші 1,5-2 місяці після операції, доки будуть гоїтися шви. Як правило, магазини післяопераційного білизни пропонують в цьому випадку моделі, які мають застібку спереду, так як заводити за спину руку з прооперованої сторони може бути спочатку досить болісно. У первинний ліф вкладається первинний текстильний протез - носити силіконовий протез в цей період ще рано.

 • Білизна для постійного носіння. Через приблизно 1,5-2 місяці після оперативного втручання можна підбирати силіконовий протез молочної залози і відповідний спеціальний бюстгальтер, в чашках якого є кишеньки для протеза. Якщо лікар порекомендував Вам післяопераційне білизна (купити Україна може також онлайн), ви завжди можете звернутися в наші фірмові салони-кабінети ANITA CARE. Правильне розташування протеза і підтримка грудей, завищена лінія декольте і пройм, комфортні бретелі і м'яка тканина з плоскими швами або їх повною відсутністю - основні характеристики такого білизни.

Окремо відзначимо дизайн і якість такого виробу як післяопераційна білизна після мастектомії - він продуманий фахівцями компанії ANITA до дрібниць. Компанія вклала весь свій досвід зі створення цієї продукції, адже не дарма назва колекції «Care» означає «турбота». Матеріали проходять щорічну сертифікацію Oeko-Tex® Standard 100, яка документально підтверджує абсолютну безпеку всіх використаних матеріалів: спидня білизна післяопераційна постійно контактує з чутливою шкірою.

Однак післяопераційна нижня білизна - це не тільки спеціальні бюстгальтери та утягуюча післяопераційна білизна, але також і купальники для жінок після мастектомії. Вони мають той же секрет - кишеньки для розміщення і надійної фіксації протезу, трохи вищу, ніж зазвичай, лінію декольте і пройм. Колекція спеціальних купальників Anita care - це найширший вибір післяопераційних купальників, представлених в Україні.

Для того, щоб процес примірки та підбору спеціальної білизни був максимально легким і комфортним, були відкриті наші фірмові салони-кабінети Anita care. Консультанти, які проходять регулярні стажування в Німеччині, дадуть повну консультацію і завжди допоможуть підібрати післяопераційну білизну (мастектомія, естетична хірургія - збільшення, зменшення, зміна форми грудей), протези, компресійна білизна після операції, спеціальні купальники та інші необхідні аксесуари.


Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами