Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

Компресійна білизна

Сортувати:
 • Чашка
  0
  0
  0
  0
  0
 • Розмір
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
  0
  0
  0
Правильно підібрана білизна стає необхідним рішенням для жінок, які перенесли операційне втручання. Компресійний трикотаж, з якого вона виготовляється, надає необхідний тиск на певні частини тіла з метою зниження набряків, швидкого загоєння швів, стабілізації лімфотоку і кровообігу. Причому цей тиск - строго дозований і точно розподілений.

Якщо Вам потрібна компресійна білизна після операції на грудях, компресійні легінси, бандажная стрічка або компресійний рукав, інтернет-магазин ANITA підбере ідеальні варіанти, виходячи з конкретних вимог. Ми офіційно представляємо в Україні німецьку компанію Anita Dr. Helbig GmbH, яка давно зарекомендували себе на ринку післяопераційної продукції для жінок. Наша місія - допомогти повернути жінці впевненість після операції на грудях, і кожний виріб Anita care створено саме для цього, будь то компресійний бюстгальтер, бандаж або компресійний рукав - купити його клієнти ANITA можуть швидко, зручно та з доставкою.


Види компресійного білизни

Згідно типу перенесеної операції, ортопедична білизна буває різною і виконує різні функції. В онлайн-каталозі інтернет-магазину ANITA Ви знайдете такі товари:
 • 1. Компресійні бюстгальтери. Носіння таких бюстгальтерів направлено на швидке загоєння післяопераційних ран, швів, створення правильної форми грудей після підтяжки, зменшення або збільшення (компресійна білизна після маммопластики). Такий ліфчик підтримує груди і забезпечує правильний рух лімфи і крові. Якісна компресійна післяопераційна білизна (купити Україна може вже сьогодні) має особливий крій, завдяки чому забезпечується належна ступінь тиску і підтримки.
 • 2. Рукава. Компресійні рукава - необхідні абсолютно кожній жінці, яка перенесла операцію на грудях як ефективний засіб профілактики лімфостазу (набряку руки з прооперованої сторони внаслідок порушення струму лімфи). Рукава виготовляються з тканини, спеціально розробленої компанією Anita Dr. Helbig GmbH, яка надає масажний, дренажний вплив, запобігає набряку руки, стимулюють відтік лімфи. Як і компресійний бюстгальтер купити Україна який може від відомого бренду з доставкою, рукав підбирається індивідуально.
 • 3. Стрічки. Бандажні стрічки анатомічної форми застосовуються жінками, які зробили пластику грудей, для правильного реабілітаційного періоду. Вони фіксують імпланти молочних залоз, контрольовано компресують тканини на місці рубців, запобігають зміщення і неправильне приживлення імпланта. Зазвичай, бандажная стрічка (купити Україна може з будь-якої точки країни) купується в комплекті з компресійним або післяопераційним бюстгальтером, що збільшує відновний ефект білизни. Рекомендовані варіанти для кожної моделі стрічки пропонуються нами в картках товарів.
 • 4. Компресійні лосини та легінси. Ця категорія товарів потрібна при проблемах із крово- та лімфострумом ніг (варикоз та інші проблеми). Всі компресійні вироби Anita виготовляються з медичного матеріалу, але такі лосини та легінси виглядають, як звичайний одяг.
Важливо дізнатися більше про післяопераційні бандажні стрічки, рукава і компресійну білизну - відгуки клієнтів ANITA і консультації фахівців допоможуть зробити покупку обдуманої і грамотною.

Наша компанія є офіційним представником однойменного німецького бренду, тому замовляючи у нас компресійну білизну, можете бути впевнені в найвищій якості розробки, матеріалів і пошиття всієї продукції. У свою чергу, ми подбаємо, щоб компресійну білизну для жінок було доставлено до покупця швидко, у повній цілості. Інтернет-магазин ANITA відправляє товари надійними вантажоперевізниками або надає можливість самостійно забрати замовлення у фірмовому салоні, які працюють в п'яти містах України.

Телефонуйте, щоб замовити компресійну білизну ціна якого нижче його якості - ми впевнені, що ви залишитеся задоволені.

Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами