Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

Бандажі для вагітних

Сортувати:
  • Розмір
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
  • Колір
    0
    0
    0

Теги: Black, Після кесаревого розтину, На черевну порожнину

Очікування малюка і його народженні для жінки – довгоочікувані події. Однак варто розуміти, що жіночий організм у цей період відчуває посилені навантаження, пов’язані з токсикозом, набряками і зростаючим із кожним днем животом. Полегшити стан майбутньої мами покликаний бандаж для вагітних. Він підтримує живіт, за рахунок чого скорочується навантаження на спину й зменшуються больові відчуття в поперековому відділі. Правильний бандаж для вагітних і післяпологовий бандаж допомагають швидше повернутися в колишню фізичну форму. Але це далеко не єдина причина купити бандаж.

Отже, про все по порядку.

Коли починати носити бандаж?

По-перше, питання про необхідність черевного бандажа потрібно обов’язково узгодити з лікарем. Він надасть рекомендації й допоможе визначити, з якого місяця носити бандаж, адже при цьому враховуються безліч індивідуальних факторів. Але частіше за все допологовий бандаж починають використовувати з 4-5 місяця вагітності, коли починає зростати навантаження на поперековий відділ хребта. Якщо вагітність не перша, то починати носити бандаж потрібно з моменту появи помітного животика, оскільки при повторній вагітності черевна стінка може розтягуватися швидше. Це допоможе уникнути розтяжок.

Як вибрати бандаж?

Правильний бандаж повинен полегшувати болі в спині, знімати тиснучі й больові відчуття в зоні живота й тазу, допомагати швидше повернути фізичну форму. Варто довіряти своє здоров’я і здоров’я малюка тільки перевіреним виробникам подібної продукції. Бандажі для вагітних Anita є революційним винаходом. Їх якість і безпека використання підтверджені медичними дослідженнями. Клінічно доведена більш висока ефективність допологових бандажів, які являють собою щільний підтримуючий пояс. Тому бандажі Anita мають вшитий підтримуючий пояс відповідно до запатентованого принципу підтримки. Цікавий факт: технологи компанії Anita запозичили в цьому питанні досвід жінок Індонезії, котрі підтримують живіт, що збільшується, за допомогою шарфа. Це стало праобразом стрічки-бандажа від Anita. Його носять безпосередньо на тіло, його об’єм легко регулювати за допомогою застібки-липучки. Прекрасно підтримує живіт, не порушуючи кровоточу при ходінні, у положенні сидячи й лежачи.

Частина в бандажах на животик, що закриває живіт, виготовлена з ніжних дихаючих мікроволокон, які не чинять тиску на шкіру. Такі бандажі Anita поєднують функцію бандажу-поясу й бандажу з тканиною на живіт. Частину-пояс зручно регулювати за допомогою застібки-липучки. Пояс знімає больові відчуття в попереку, а еластичний матеріал на живіт ефективно підтримує область живота, знижуючи інтенсивність навантаження й вірогідність розтяжок.

Як правильно вдягати і скільки носити бандаж під час вагітності?

Правильно вдягнутий бандаж проходить нижнім краєм по попереку на рівні верхньої частини сідниць, а спереду – по верху лобкової кістки. Він не повинен спричиняти тиск. Бандаж-пояс можна вдягати як стоячи, так і лежачи, застібнувши клапан.

Усі бандажі Anita дуже просто вдягати й застібати. Носити їх можна безпосередньо на тіло, з будь-якими зручними трусиками. Бандаж-трусики можна використовувати з одноразовою або безшовною білизною.

Під час сну бандаж рекомендується знімати.

Коли можна вдягти бандаж після пологів?

Бандаж післяопераційний рекомендується носити відразу після природних пологів, а також після кесаревого розтину. Бренд Anita пропонує бандаж-труси й післяпологовий (післяопераційний) пояс-бандаж. Бандаж після кесаревого надає підтримку черевної порожнини, фіксує шви, захищає від механічних травм, сприяє зменшенню набряків і швидшому загоєнню. Після будь-яких пологів бандажі Anita допоможуть м’язам швидше повернути тонус, що є профілактикою опущення органів черевної порожнини, допоможуть зменшити період скорочення матки, зняти напругу з хребта, підтягнути форму сідниць.

Як довго носити бандаж після пологів?

Бандаж після пологів чи кесаревого розтину рекомендується знімати тільки під час нічного сну. Про це потрібно пам’ятати, оскільки Anita забезпечує максимум комфорту і вам не захочеться його знімати! Бандаж-труси післяпологовий виготовлений з дихаючого, еластичного мікроволокна. Такою ж зроблена окантовка по вирізу ноги. Фіксація м’язів відбувається за рахунок вшивної панелі з обмеженою еластичністю. Бандаж-пояс з ребристої тканини дозволяє шкірі вільно дихати, він не мнеться, не збирається в складки, не ускладнює дихання, непомітний під одягом. Обидва вироби ідеально сідають по фігурі завдяки застібці збоку.

Ознайомитися з бандажами Anita, а також дізнатися ціну можна на нашому сайті. Підібрати й купити бандаж для вагітних або ж післяпологовий бандаж вам допоможуть наші консультанти.


Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами