Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

Тактична жіноча білизна

Сортувати:
 • Чашка
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Розмір
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0

Теги: Black

Компанія ANITA працює, щоб жінки всього світу відчували себе впевнено за будь-яких обставин. Звісно, дизайнери ANITA – підприємства європейської країни у ХХІ столітті зовсім не мали на увазі ті обставини, в яких опинилися зараз українські жінки. Але наші дівчата-військові гідно оцінили бюстгальтери спортивної серії, які підходять ідеально як тактичну жіночу білизну

Розкажемо докладніше, чому це справді так.

Спортивні бюстгальтери ANITA чудово підтримують груди, не порушуючи їх анатомію. Таких показників дизайнери досягають за рахунок використання спеціальних високотехнологічних тканин та складної конструкції виробу.

Спеціальні тканини – це плетіння різних конфігурацій з найтонших ниток, які, у свою чергу, складаються з мікроволокон у 100 разів тонших, ніж людське волосся. Така технологія дозволяє створювати тканину, яка добре відводить вологу, дуже швидко висихає, контролює температуру, еластична, приємна до тіла та дуже зносостійка. Майже "друга шкіра". Таких видів тканин ANITA використовує безліч, оскільки до кожної конструктивної частини бюстгальтера анатомія жінки висуває свої особливі вимоги.

За рахунок спеціально розробленої конструкції спортивної білизни (білизна, яка з успіхом використовується жінками військовими) бюстгальтери забезпечують ідеальну підтримку, зберігаючи красу та здоров'я жіночих грудей. Вони зменшують коливання грудей на 78% навіть за найактивніших видів руху – по-справжньому екстремальний контроль! Для забезпечення такої сильної підтримки використовується не компресія, а принцип інкапсулювання, коли кожні груди зафіксовані у своїй чашці. Досить глибока посадка та особливий крій бретелів вирішують проблеми посадки в області пахв, не створюючи тиску ні на які ділянки шкіри.

Хочемо ще раз звернути увагу, що спортивна білизна для жінок військових допомагає їм:

• Практично не відчувати білизну на собі (можна не знімати її кілька діб і при цьому не відчувати дискомфорту)

• При екстремальних рухах не турбуватися про те, що бюстгальтер може розстебнутись (за рахунок спеціальної технології пришивання гачків), зсунутись, втратити здатність тримати форму – тим самим почуватися вільною

• Легко доглядати білизну – вона легко переться і дуже швидко сохне

• Бути впевненою у його довговічності, зносостійкості

Бюстгальтери ANITA мають сертифікат безпеки, щоб отримати їх вироби проходять тестування щороку.

Крім бюстгальтерів, жінки військові можуть придбати у нас і тактичну компресійну білизну: компресійні лосини з масажним ефектом. Вони зменшують втому та збільшують витривалість м'язів. Надають масажну дію, завдяки якій стимулюється крово- та лімфообіг, що є профілактикою набряків та варикозу, а при активних рухах допомагають у боротьбі з целюлітом. Такий ефект досягається за рахунок спеціальної тканини Power fabric із тривимірним рельєфом.

Ми дуже хочемо, щоб якнайшвидше слова “тактична білизна для жінок ЗСУ” ми змогли замінити на “спортивну білизну для вільних українських жінок, які дбають про своє здоров'я та красу”. А поки що, наближаємо цей чудовий час, відповідально виконуючи свою роботу.


Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами