Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

компресійні рукава

Сортувати:
 • Розмір
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
  0
  0

Для чого потрібні компресійні рукава?

Компресійні рукава запобігають застою лімфи. Дуже частим побічним ефектом операції на грудях стає порушення лімфотоку. Справа в тому, що при операції, як правило, видаляються частково або повністю пахвові лімфовузли: як і кров, лімфа рухається по судинах вниз, в руки, і роль насосів, які повертають її назад, повинні виконувати лімфатичні вузли. Коли їх немає або залишилося занадто мало, лімфа накопичується, відбувається її застій.

Часто влітку можна помітити жінок, одна рука яких набагато більша за іншу. Це прояв лімфостазу (або лімфедеми), істотно знижує якість життя. Кожній жінці після операції на грудях важливо знати: лімфостаз може з'явитися як відразу, так і через кілька років після перенесеної операції. Але коли він проявився, усунути його повністю вже неможливо.

Засобом профілактики лімфедеми є компресійні рукава. Рукав зроблений з особливою медичної тканини з контрольованим компресійним (стискаючим) ефектом. Дуже важливо, щоб ступінь тиску була строго визначеною: вироби I класу компресії - профілактичні, а більш високих II і III класів - вже терапевтичні і можуть призначатися тільки лікарем.

Як правильно компресійні рукава купити?

Ми рекомендуємо компресійні рукава I класу компресії абсолютно всім жінкам, які перенесли мастектомію. Коли ознак лімфостазу немає, застосовувати рукав слід за будь-яких неприємних або незвичайних відчуттях в руці, при фізичних активностях і навантаженнях, в тривалих поїздках (особливо при перельотах). А якщо лімфостаз вже почався, перше, що потрібно зробити вранці після пробудження - надіти рукав і носити протягом усього дня, а на ніч - обов'язково знімати!
Компресійні рукава бувають декількох видів:
- рукав до кісточки зап'ястя (найбільш простий у використанні і догляді);
- рукав з заходом на великий палець (корисний тим, що надає компресію також на частину долоні);
- рукава-болеро на обидві руки (рекомендуються при двосторонньої мастектомії);
- компресійні рукавички тільки на кисть руки.

Щоб рукав виконував свої функції правильно, важливо правильно визначити необхідний розмір. Для цього знімаються три мірки руки: зап'ястя, лікоть, біцепс (заміряється окружність). Кваліфікований консультант легко допоможе зняти ці мірки і підкаже потрібний розмір обраної моделі рукава. Правильно підібраний рукав не повинен бути ні занадто вільним, ні надмірно тісним. Багато жінок турбуються про те, що компресійні рукава можуть сповзати: рукава Anita мають з внутрішньої сторони спеціальну стрічку з безпечного силікону, яка не дозволяє рукаву сповзати.
Якщо ви перебуваєте в одному з міст, де є наші фірмові салони-кабінети Anita care, обов'язково скористайтеся можливістю підбору сертифікованими консультантами Anita: компресійні рукава в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові завжди є в наявності.

Як діє компресійний рукав?

Для того, щоб активізувати протягом лімфи і викликати її правильний відтік з верхніх кінцівок, рукава виготовляються з медичної тканини Limph-O-Fit. Її внутрішня поверхня має рельєфні горбки - вони масажують підшкірні шари тканин, пронизані судинами лімфатичної системи. Це відбувається під контрольованим тиском (ефект компресії). Компресійні рукава ціна яких не настільки висока в порівнянні з корисним ефектом, при дотриманні рекомендацій щодо застосування істотно знижують ризик початку лімфостазу, а коли лімфатичний набряк вже почав розвиватися - дозволяють послабити його прояви і підвищують якість життя.

Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами