Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

Блог

Знання • Історія Чорної П'ятниці
 10.11.2023
Чорна п'ятниця є одним із найбільших і найпопулярніших днів для шопінгу в Сполучених Штатах та в ряді інших країн. Вона завжди припадає на четверту п'ятницю листопада, після святкування Дня подяки. В цей день роздрібні та інтернет-магазини пропонують великі знижки та спеціальні пропозиції, які надихають мільйони людей на активний шопінг. Проте історія Чорної п'ятниці має своє корін..
Anita • Серія Essentials від Anita. В чому її особливості?
 06.10.2023
Серія Essentials від Anita. В чому її особливості? Трошки теорії, а що ж то значить Essentials? Слово "Essentials" означає "необхідні або основні речі" або "важливі елементи". У сфері жіночої білизни, термін "Essentials" вказує на основні, базові або обов'язкові речі, які є необхідними для гардеробу кожної жінки. Це можуть бути базові предмети ..
Знання • Компресійні лосини Anita
 07.09.2023
Окрім виробництва бюстгальтерів, Anita — це популярний виробник компресійної білизни і виробів для медичного використання, в тому числі компресійних лосин. Ось деякі особливості і характеристики компресійних лосин Anita: Медичний компресійний клас: Лосини Anita мають перший клас компресії. Цей клас ще називають профілактичним. Лосини з цим класом компресії запобігають утворенню ва..
Знання • Чим відрізняються моделі силіконових протезів Anita?
 15.08.2023
Чим відрізняються різні моделі силіконових протезів? Приблизно через два місяці після операції на грудях жінка може починати носити постійний протез, виготовлений, наприклад, із силікону. Чому саме силікон? Властивості цього матеріалу максимально наближають його до природних особливостей жіночих грудей. Anita Dr. Helbig GmbH – німецький виробник білизни. Його нап..
Знання • Білизна без кісточок
 26.07.2023
Білизна без кісточок - це спеціальний тип білизни, який не має жорстких кісточок у бічних частинах бюстгальтера або топа. Вона призначена для тих, хто шукає більше комфорту, натуральної посадки і менше обмежень на грудях. Саме такий вид білизни є візитівкою бренду Anita. Для багатьох українок саме Anita відкриває світ білизни, що не має кісточок, і робить повсякденне життя максимально комфортним. ..
Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами