Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

Блог

Anita • Про кабінет
 13.01.2023
Навіщо на світі є друзі! У мене є найкраща подруга Ірина. Вона – життєрадісна, цілеспрямована людина, завжди знає, що потрібно робити і як допомогти, у разі потреби, собі та оточуючим. Але рік тому з нею трапилася історія. Вона дізналася про свій діагноз та алгоритм лікування. Мала бути операція на грудях - мастектомія. Ірина дуже змінилася – вона рухалася як робот-авто..
Знання • Компресійні рукава
 02.01.2023
Лімфатична система людини – це частина судинної системи, яка бере участь в обміні речовин, очищенні її клітин та тканин. Рухається лімфа (рідина всередині лімфосистеми) за допомогою м'язів, між якими розташовані лімфатичні судини. Це і вся теорія, яка допоможе зрозуміти важливість виробів, про які хочемо поговорити. Крім фізіологічної теорії, нам варто поговорити про практ..
Знання • Спеціальні купальники
 17.12.2022
У корисності плавання, думаємо, нікого не треба переконувати. Це один із самих гармонійних видів руху. Для жінок, які перенесли мастектомію, плавання є обов'язковим елементом здорового життя. І хочемо помітити, що це один із найприємніших обов'язкових елементів. У сучасному світі за наявності транспорту та басейнів, можливостей та бажань плавати можна цілий рік, незалежно від по..
Знання • Силіконові протези
 10.12.2022
Минуло два місяці після операції. Життя не зупинилося, як може здалося в якийсь момент, воно просто змінилося. Настав час підібрати білизну та протез для постійного носіння. Так, це новий аксесуар у вашому житті. Але є фахівці, які 40 років створюють, удосконалюють та вигадують все нові склад та форму грудних протезів. Фірма Anita виготовляє протези молочної залози Anita care на власній фабр..
Знання • Текстильний протез
 05.12.2022
Компанія Anita підтримує жінок у різних життєвих ситуаціях. Особливо трепетне ставлення до продукції та клієнтів Anita Care. І це не лише слова, а й факти: товари Anita Care зберігаються у найдоступнішій частині центрального складу на першому поверсі, щоб не сповільнювати відправки ні на хвилину. Жінки, які перенесли операцію на грудях, можуть відчути турботу людей, які невпинно думають..
Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами