Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

Блог

Знання • Компресійна білизна після маммопластики
 02.05.2023
Операція на молочній залозі (мастектомія) проводиться за медичними показаннями. У деяких випадках така операція супроводжується одномоментною реконструкцією грудей – якщо цього хоче жінка і не заперечує її лікар. Хочемо зауважити, що бажання жінки змінити форму та розмір грудей може бути її власним, ніяк не пов'язаним з медичними показаннями. Але і в тому і в іншому вип..
Знання • Спеціальні післяопераційні бюстгальтери
 28.03.2023
Коли операція позаду і ви вже вдома – звикаєте до звичайного способу життя (пройшло 1,5 – 2 місяці), вам настав час подумати про щоденну білизну. Так, у кожної жінки в гардеробі, напевно, знайдеться чимало бюстгальтерів з минулого життя. Але зараз вони навряд чи стануть вам у нагоді. На даному етапі вам знадобляться спеціальні післяопераційні бюстгальтери. Можл..
 Anita • Відгук від онуки
 15.03.2023
Мене виростила бабуся, бо всі жінки у нашій родині кар'єристки. І поки мама змагалася за виробничі вершини, бабуся, яка вже почивала на лаврах кар'єрних сходів, займалася мною – водила на гуртки та секції, вчила рахувати, писати та грати у карти (має ж дівчинка не губитися в колективі), гуляла та розповідала “про життя”. І виростила. Так, я покоління “Y”, ..
 Anita • Весняні моделі Anita Care
 09.03.2023
Весняні моделі Anita Весну скасувати не можна. Вона прийде, навіть якщо на неї не чекати. Але ми з вами точно чекаємо і готуємось! У теплу пору року жінці зручніше носити світлу та не дуже щільну білизну. Anita care, звісно, подумала і про це. У нас є, що вам запропонувати – з чим ми зустрічатимемо молоду весну та спекотне літо. Звичайно, білизну складно описати слов..
Знання • Як визначити розмір бандажа для вагітності Anita BabyBelt 1708
 23.02.2023
Правильний розмір білизни – запорука ідеальної посадки, щоденного комфорту та довговічності виробу. Ніби-то з самостійним підбором бюстгальтерів все просто (спойлер – ні, у 80% самостійних замовлень на нашому сайті ми змінюємо розмір перед відправкою і надсилаємо саме той, що ідеально підходить), але як бути із визначенням такої «складної» білизни як бандаж для вагітності, ..
Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами