Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

АВТОРСЬКЕ ПРАВО

Вся текстова інформація та графічні зображення, що знаходяться на сайті, є власністю компанії Anita Dr. Helbig GmbH.
Законним правовласником на товарні знаки Anita® і Rosa Faia®, розміщені на сайті, є Anita Dr. Helbig GmbH. Передрук, відтворення в будь-якій формі, поширення, в тому числі в перекладі, будь-яких матеріалів з сайту можливі лише з письмового дозволу Anita Dr. Helbig GmbH.

При використанні документів і пов'язаних з ними графічних зображень, розташованих на сайті, необхідно дотримуватися таких вимог:

- вказувати, що авторські права належать Anita Dr. Helbig GmbH;
- при використанні текстів та матеріалів посилатися на сайт, як на джерело публікації, та вказати інші джерела інформації, згадані в матеріалі. Якщо матеріали розміщуються в інтернеті, то необхідно зробити посилання на сайт;
- документи і пов'язані з ними графічні зображення, розташовані на сайті, можуть бути використані тільки в інформаційних, некомерційних або особистих цілях;
- ніякі документи і пов'язані з ними графічні зображення, розташовані на сайті, не повинні змінюватися ніяким способом.

Документи і пов'язані з ними графічні зображення, розташовані на сайті, можуть містити неточності чи орфографічні помилки. Зміна інформації на сайті проводиться періодично. Anita Dr. Helbig GmbH не несе відповідальності за зміст, якість і політику безпеки сайтів, посилання на які розміщені на сайті компанії.

Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами