Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

протези молочної залози

Сортувати:
 • Розмір
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
  0

Після операції на грудях жінкам необхідна особлива підтримка. Співробітники фірми Anita, що створюють колекцію Anita care, добре знають, що необхідно жінці в цей непростий період. Виробництво протезів Anita care знаходиться в Німеччині, і всі роботи ведуться під контролем європейських медиків. Протези грудей, білизна і купальники Anita care є ідеально відповідними один до одного компонентами системи Anita TriProVita. Відразу після операції жінці потрібно підібрати й носити протез молочної залози (екзопротез). У перші 1,5-2 місяці після операції це повинен бути первинний (текстильний) протез. Носити силіконовий протез у цей час не можна! Тільки через 1,5-2 місяці потрібно вибрати силіконовий протез грудей. Для того, щоб компенсувати лише частковий брак тканин грудей, підходять компенсаційні накладки Anita care. Усі протези Anita мають максимально природну форму і забезпечують оптимальний комфорт при використанні. Відгуки тисяч жінок у всьому світі доводять, що з протезами Anita навіть при обіймах ніхто не здогадається, що жінка перенесла операцію грудей.

Інтернет-магазин ANITA – офіційний представник німецької компанії Anita Dr. Helbig GmbH в Україні – пропонує протез молочної залози, купити Україна який може з індивідуальним підбором. Протези бувають різних видів і форм, щоб кожна жінка після радикальної або часткової операції змогла відчувати себе так само впевнено, як і раніше. Відкрийте каталог, а ми допоможемо вам підібрати ідеальну модель!

Можливості сучасних протезів молочної залози

У комплекті зі спеціальною білизною (чашки бюстгальтера мають кишеньки) або окремо протези молочної залози купити Україна може в нашому інтернет-магазині. Однак буде корисно знати деякі особливості і функції цих важливих аксесуарів.

Особливі технології дозволяють екзопротезам (зовнішнім протезам) максимально повно відповідати візуальним функціям справжньої молочної залози. Вони виготовлені з особливого медичного силікону, вкладеного в тонкий міцний чохол, і мають такі характеристики:

 • максимально природно повторюють форму грудей;
 • відповідають за вагою грудям такого ж розміру;
 • швидко набувають температури тіла;
 • не відчувається навіть під час обіймів;
 • коливається і «опадає» під час рухів і нахилів так само, як природні груди;
 • «розтікається» в положенні лежачи.

Протези грудей бувають текстильні (або первинні, які потрібно носити в перші 1,5-2 місяці після операції) і силіконові для постійного носіння.

При виготовленні такого виробу, як силіконові протези молочної залози, компанія ANITA дотримується декількох принципів: забезпечення вагової компенсації, природний зовнішній вигляд, довговічність і повна безпека. Протез вкритий спеціальною плівкою (з боку, що прилягає до тіла), яка відчувається як «друга шкіра». Різновиди протезів ANITA представлені моделями:

 • повновагими і полегшеними;
 • з додатковими елементами, що клеяться (адгезивними);
 • силіконовими накладками для випадків часткової резекції.

Протези можна й потрібно використовувати, займаючись спортом, у тому числі – плаванням. Саме після мастектомії плавання є найкращим навантаженням – воно стимулює правильний лімфотік, розвантажує напружені м’язи, дозволяє ефективно розробляти руку з прооперованої сторони (або обидві руки в разі двосторонньої операції).

Як вибрати протез молочної залози?

Вибрати й купити протез грудної молочної залози можна віддалено, зателефонувавши фахівцям ANITA, або прийшовши до салону-офісу компанії (адреси салонів Anita care знайдете на сайті). Як тільки післяопераційні шви будуть зняті – зазвичай це відбувається через 1,5-2 місяці після операції – потрібно підбирати протез, а також відповідний бюстгальтер. Це важливо не тільки з естетичних причин, а й з медичних: повинна бути забезпечена вагова компенсація видалених тканин. При чому важливо знати: спочатку купується бюстгальтер, а потім – протез у нього. Мета грамотного вибору – повторити за допомогою протезу розміри, вагу і форму здорових грудей або заповнити розмір грудей до операції в разі двостороннього видалення молочних залоз.

Ви можете придбати силіконовий протез молочної залози відразу з бюстгальтером і купальником, скориставшись тим, що система Anita TriProVita забезпечує повну сумісність цих товарів.

Щоб швидко, зручно і без помилки замовити протез молочної залози, вибирайте в каталозі виріб, що привертає увагу, і радьтеся з консультантом. Таким чином, протез, що оптимально задовольняє ваші індивідуальні вимоги, буде доставлений до вас (самовивіз або доставка транспортною компанією) і дозволить відчувати себе набагато впевненіше і комфортніше. Нагадуємо, що для часткового заміщення або корекції дефектів грудей підійде не протез молочної залози (інтернет магазин ANITA гарантує індивідуальний підбір для кожного клієнта), а компенсаційна накладка. Її також можна купити онлайн.


Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами