Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

Colette

Що означає назва колекції білизни “Colette” в серії Rosa Faia від Anita?


"Colette" - це ім'я, яке може мати кілька значень та застосувань в декількох сферах:

Жіноче ім'я: "Colette" - це жіноче ім'я, яке використовується для позначення імені жінки. Це досить поширене ім'я у багатьох європейських країнах, в тому числі на батьківщині Anita - у Баварії (Австрія та Німеччина). Зазвичай це ім’я - скорочена форма від імені "Nicolette" або "Coletta". Нагадаємо, що всі колекції білизни у серіях Rosa Faia та Anita Since - це жіночі імена, як-то Анна, Джозефін, Емілі та Розмарі. Колетт - не виключення.

Література: Колекція "Colette" також може посилатися на французьку письменницю і авторку, Габріель Колет, яка відома псевдонімом "Colette." Вона відома своїми романами, оповіданнями та мемуарами. Хтозна, може дизайнер Anita надихався саме її творами, створюючи цю колекцію білизни Anita?

Мода: У світі моди "Colette" може посилатися на бутик "Colette" в Парижі, який був відомий своєю ексклюзивною білизною, одягом, аксесуарами та іншими товарами високої моди. Завдяки своєму вишуканому вибору товарів, "Colette" здобув популярність серед модних ентузіастів та знаменитостей. Саме на цей факт ми можемо посилатися найбільше, адже серія білизни Colette найбільш французька з усіх колекцій від Anita. Фіалкова вишукана вишивка у виробах цієї серії сповнена романським шиком та вишуканістю.

Нагадаємо, що серія Colette - це п’ять моделей бюстгальтерів та дві моделі трусиків, які можна комбінувати між собою.

Модель 5248 - повсякденний бюстгальтер на кісточках з тонкими чашками з квітчастим мереживом, у розмірах 70-95 B-E. Чашки округлої форми.

Модель 5249 - повсякденний бюстгальтер на кісточках з тонкими чашками з квітчастим мереживом, у розмірах 70-95 F-J. Чашки округлої форми.

Модель 5250 - повсякденний бюстгальтер без кісточок з щільними чашками Spacer з квітчастим мереживом, у розмірах 70-85 A-G, 90 A-F, 95 A-E. Чашки трикутної форми.

Модель 5251 - повсякденний бюстгальтер на кісточках з щільними чашками Spacer з квітчастим мереживом, у розмірах 70-90 A-G, 95 A-F. Чашки округлої форми.

Модель 4750X - післяопераційний бюстгальтер без кісточок з щільними чашками з квітчастим мереживом та кишеньками для протезів, у розмірах 75-95 AA-D.

Модель 1348 - мереживні труси бразиліани у розмірах 36-44.

Модель 1349 - мереживні труси класичної посадки у розмірах 36-50.

Особливістю цієї колекції є саме фіалкова вишивка на всіх моделях. Вона переходить від чашок на бретелі, доповнюючи романтичний французький образ. Жінки, що носять бюстгальтери цієї серії, часто привертають увагу саме бретелями, що немов випадково виглядають з-під блузи чи кардигану. Але тільки ми знаємо, що не випадково, адже неможливо їх ховати від чужих поглядів. Вишуканість та шарм - це Colette.
Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами