Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

• АКЦІЯ • Товар місяця в січні 2024

 01.01.2024

tovar-misiatsia-sichen-2024Отак непомітно настав Новий Рік. Здавалось, щойно ми думали про товар місяця на січень 2023, як вже час обирати на січень 2024 року.

Нагадуємо особливість цієї акції від Anita

  • - весь місяць вартість на акційний товар на 20% нижча від регулярної ціни
  • - товар не повторюються протягом року. Тож товар, що бере участь в січні вже точно не буде товаром місяця в інші 11 місяців цього року. Стати товаром місяця в наступному році - так, він може
  • - знижка розповсюджується на товари у наявності та зі статусом "Під замовлення" із німецького складу. Термін доставки "під замовлення" 2-3 тижні

Із задоволенням презентуємо цьогомісячний товар із акції - бюстгальтер для годування 5010

Впевнено радимо його на всі розміри грудей, адже він дуже привабливо виглядає як на невеликих грудях, так і справляється із підтримкою дуже важких грудей. Розмірний ряд вражає - від чашки B до I!

Бюстгальтер має безшовну щільну чашку, виготовлену із матеріалу спейсер. Наші давні клієнтки знають, що це інноваційний технологічний матеріал, що ніби зітканий із повітря. Він пропусакає повітря, чим сприяє загоєнню сосків під-час налагодження лактації, швидко висихає та в ньому не спекотно навіть в жахливу спеку.

Як і всі бюстгальтери для годування від Anita, ця модель має дуже зручні кліпси для годування малюка. а також його особливість - кругова підтримка грудей. Це означає, що коли ви відкриваєте для годування щільну чашечку бюстгальтера, груди не залишаються голими - вони знаходяться в тонкій чашечці з великим круглим "віконечком" для соска.

У наявності в трьох кольорах - класичний чорний, непомітний тілесний та зимово-білий

 

Супутні товари

Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами