Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

• Клуб Anita care запрошує на чергову зустріч у Дніпрі!

 21.01.2019
Ми запрошуємо членів нашого Клубу до театру! Довгими зимовими вечорами, як ніколи, хочеться спілкування і нових вражень! Для цього, 1 лютого в Дніпропетровському театрі драми і комедії ми станемо глядачами однієї з найдивовижніших постановок - вистави "Імперія янголів", поставленого за однойменним бестселером Бернарда Вербера. Нас чекає глибина людської особистості, можливість побачити всю складність і простоту життя одночасно. Нам подарують можливість поглянути з боку на звичайні проблеми, складні внутрішні питання, а також на те, як все змінюється, якщо змінюється ваше життя.

А для того, щоб додати нашій клубній зустрічі теплоти спілкування, ми пропонуємо до вистави зустрітися в одному із залів «Felicita» (пр. Д.Яворницького, 88), де за чашкою ароматного глінтвейну з десертом ми традиційно поспілкуємося, помріємо, поділимося новинами і враженнями!

Буде душевно і захоплююче! Не пропустіть!
 
Важливе доповнення!
На жаль, формат багатьох клубних заходів передбачає обмежену кількість учасників. Тому всі, хто бажає взяти участь у черговій зустрічі Клубу повинні обов'язково зареєструватися за номером картки Клубу Anita Сare - будь-яким зручним способом:
- у свого консультанта Кабінету Anita Care
- у модератора Клубу по телефону: +38 (050) 401 80 41
- у коментарях до публікації на нашій сторінці Facebook.

Ми готуємо кожну зустріч так, щоб для кожної гості було місце і все необхідне. Тому в разі, якщо ви зареєструвалися, але з якихось причин не зможете прийти, також просимо повідомляти нам заздалегідь!

А всіх покупців продукції Anita Сare, хто ще не отримав Карту і хоче стати членом Клубу, запрошуємо ознайомитися з умовами нашої Програми лояльності.

 
 

Задати питання

Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання!