Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

• АКЦІЯ • Товар місяця!

 01.04.2019
Ми любимо радувати наших клієнтів приємними умовами покупки! З квітня ми запускаємо новий постійно діючий проект «Товар місяця». Протягом кожного місяця на один популярний артикул буде діяти знижка 20%.
 
Розмір знижки буде завжди один і той же: 20%. Будучи офіційним представництвом Anita в Україні, ми не маємо прихованих багатоступеневих націнок і максимально дбайливо працюємо з ціною, тому у нас не буває знижок -50% або -70%, і знижка 20% є однією з найвищих в році (вище тільки знижка в чорну п'ятницю).

Важливо. Акція «Товар місяця» буде діяти тільки на інтернет-замовлення!
 
Щомісяця один із найпопулярніших артикулів стане новим «Товаром місяця». Це будуть моделі з різних колекцій Anita: для спорту або для годування, бандажі або спеціальні бюстгальтери після операції, улюблені клієнтками моделі на кожен день або для особливого випадку, а також купальники.

 
Перший «Товар місяця» – спортивний бестселер 5527 Extreme control!

Максимальний ступінь підтримки + універсальна посадка це модель Extreme control. Бра зменшує коливання грудей на 78% навіть при найактивніших видах спорту по-справжньому екстремальний контроль! Для забезпечення такої сильної підтримки використовується не компресія, а принцип інкапсулювання, коли кожна з грудей зафіксована у своїй чашці. М'які чашки, скроєні з трьох деталей, надають бюсту округлу жіночну форму (в контрастних кольорах округлість додатково підкреслена бічною вставкою у формі півмісяця). А досить глибока посадка і особливий крій бретелей вирішують проблеми посадки в області пахв. Цей бра найлегше підібрати онлайн без примірки: він має багато варіантів розмірів обсягів і чашок і відмінно «сідає» при будь-якій формі грудей.
 
Слідкуйте за нашими анонсами щомісяця і «ловіть» супер-ціну на улюблені моделі! ❤️

 
Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами