Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

• Мистецтво малювання Ебру з Клубом Anita care у Львові

 25.07.2019


Зустрічі Клубу Anita care тривають. Змінюються міста, змінюються формати, змінюються гості. Колишніми залишаються теплота і радість від зустрічі, інтерес до заходу і нових знайомств. За ці роки до нас приєдналася величезна кількість нових членів Клубу і всі вони стають нашими друзями на довгі роки. Насмілимося сказати навіть близькими друзями. У липні пройшла зустріч Клубу у Львові. З радістю відзначаємо, що на цьому заході було нових членів за кількістю навіть більше, ніж постійних відвідувачів наших заходів. При цьому атмосфера зустрічі була такою ж довірливою та теплою. А це означає, що нам довіряють і Клуб виправдовує очікування.

Говорячи про Львів, завжди виникає асоціація з особливим колоритом цього дивного міста. А якщо говорити про майстер-класи, то представляється саме яскрава і багатогранна національна творчість. Але роздумуючи над тим, чим би здивувати і порадувати наших дивовижних львів'янок, ми вирішили, що національного колориту в їх повсякденному житті досить. А ми наважимося познайомити їх із древнім турецьким мистецтвом Ебру - технікою малювання на воді! Хоча Ебру вважається турецьким мистецтвом малювання на воді, виникнення самої технології сходить до країн Сходу. Ще приблизно в 12 столітті в Японії існувало мистецтво сумінагаші, що дослівно перекладається як «плаваючі чорнила». В Туреччині техніка малювання на воді з'явилася ще в 7 столітті, хоча назва Ебру стала вживатися тільки через три століття. Головною відмінністю турецьких майстрів було майстерне вміння малювати не тільки абстрактні і квіткові візерунки, а й птахів, риб і незвичайні пейзажі. Малювання на воді Ебру означає, що поверхнею для нанесення візерунка буквально служить рідина. Правда, це не звичайна вода, та й фарби тут потрібні спеціальні. У рідину додають екстракт гевеї - він робить її густою і в'язкою, завдяки чому кольорові краплі не тонуть і не змішуються, як у звичайній воді. Після закінчення малюнка його можна перенести на паперовий лист, а професіонали здатні використовувати і інші поверхні: дерево, тканину, кераміку, шкіру.

Клуб Anita care вже неодноразово проводив подібні майстер-класи на своїх заходах. І також як в Києві і Дніпрі, у Львові цей майстер-клас викликав повний захват гостей клубної зустрічі!

Це чудова арт-терапія. Мистецтво Ебру наповнене особливим задоволенням і спокоєм від споглядання мальовничих візерунків на воді. Прекрасний спосіб самовираження. Кожен малюнок абсолютно індивідуальний. Але що дивно, при наявності всієї колірної палітри фарб і можливості їх змішувати, отримуючи різноманітні відтінки, практично всі гості зустрічі вибирали саме сонячні, яскраві поєднання. На цьому майстер-класі всі одностайно зробили відкриття: так ось звідки з'явилися знамениті «турецькі огірки»! Що саме техніка Ебру дозволяє з легкістю створювати ці химерні різнокольорові фігури. Ці малюнки як відображення настрою, внутрішнього стану і надії! Скільки сміху, подиву, радісних вигуків було в процесі. В черговий раз ми переконуємося, як багато ми «не домалювали» в дитинстві! І з якою радістю ми надолужуємо упущені моменти творчості при будь-якій можливості, що випала. А Клуб Anita care придумує і створює ці можливості.

І, звичайно, за традицією після майстер-класу відбулося наше клубне чаювання. Адже можливість спілкування це одна з основних задач Клубу. Саме під час чаювання є можливість знайти цікавого співрозмовника, зав'язати нове знайомство, поділитися новинами зі знайомими членами Клубу.

До нових зустрічей з Клубом Anita care!

Задати питання

Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання!
Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами