Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

• Модний показ з Клубом Anita care у Києві

 04.09.2019

У серпні пройшла чергова зустріч Клубу Anita care у Києві. І так як в цей час всі офіси Anita у всьому світі знайомилися зі зразками колекції 2020, ми вирішили провести цю клубну зустріч в абсолютно новому форматі: презентація колекції Anita 2020 одночасно для членів Клубу і співробітників команди Anita Україна! Адже мода важлива для будь-якої жінки, незалежно від того, чи є ти співробітником або покупницею. Тим більше, що всі ми є шанувальниками Anita і з радістю носимо і чекаємо на її новинки!

Для проведення модного показу Anita ми вибрали вже знайоме Клубу місце - красивий і затишний зал ресторану «Кухня Поллі» на Голосіївській. Він знаходиться в двох кроках від нашого фірмового Салону і це місце, насправді, можна назвати резиденцією Клубу Anita care у Києві. Тому що інтер'єр і атмосфера, участь і залучення співробітників закладу дуже співзвучні з атмосферою нашого Клубу. І наші гості це завжди відчувають і відзначають.

Але модний показ - це особлива атмосфера! І створюють її не тільки моделі, вона народжується з сукупного передчуття і захоплення глядачів, продуманих деталей процесу і натхнення організаторів. І все-таки, буде правильним сказати два слова захоплення і вдячності нашим моделям. Ці дивовижні дівчата вже не вперше демонструють новинки купальників і білизни Anita care на модних показах для клубних зустрічей, але з самого першого дефіле вони щиро залучені в процес і трепетно ​​ставляться до глядацької аудиторії, тому що знають для кого призначена ця продукція. Їх щирі, відкриті посмішки - це не частина театральної вистави, це ефект синергії від процесу.

Дефіле - це чарівне дійство! Різноманіття фасонів і кольорів колекції Anita care 2020 задовольнить навіть найвибагливіший смак. Дизайнери Anita вклали всю свою майстерність в цю колекцію, врахували і включили всі тренди і тенденції майбутніх сезонів. Особливе місце займають ультра модні архітектурні принти, принти леопардів і колоритні азіатські забарвлення. При цьому, створено достатньо варіантів для шанувальників «класичної рів'єри» і багато-багато цікавих нових кольорових рішень. Чудово виглядали купальники в ансамблі з аксесуарами. Адже так ефектно зняти розкішну туніку і залишитися в купальнику з аналогічним принтом.

Велика перевага цих заходів ще і в тому, що на своїх дефіле ми намагаємося не тільки показати естетичну складову колекції, а робимо акценти на функціональні переваги кожної моделі білизни або купальника. Досвідчений сертифікований консультант Катерина Гулак емоційно, з гумором, але дуже професійно демонструвала як можна переставити бретелі купальника, як регулюється висота трусиків бікіні і багато інших функціональних винаходів виробника.

А після показу у всіх жінок була можливість розглянути всі представлені зразки, спробувати на дотик фактуру тканин, розглянути деталі декору, оцінити якість матеріалів і виконання.

Ну яка ж клубна зустріч без спілкування? Адже всім хочеться поділитися своїми враженнями, почути цікаву думку співрозмовника, познайомитися з новими членами Клубу.

Цього разу у членів київського Клубу була можливість познайомитися і поспілкуватися з усіма консультантами Anita care: зі Львова та Одеси, Харкова та Дніпропетровська. І це спілкування також було взаємокорисним. А келих шампанського і смачні частування були доповненням до загальної дружньої атмосфери.

У своїх відгуках гості клубної зустрічі висловлювали захоплення і вдячність від можливості побачити «наживо» майбутню колекцію, закохатися в нове забарвлення та фасон, і з нетерпінням очікувати екземпляр, який сподобався.

А Клуб, в свою чергу, вдячний всім за довіру, участь і щирі відгуки.

До нових зустрічей з Клубом Anita care!

Задати питання

Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання!
Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами