Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

• Anita Сare запрошує стати офіційним членом Клубу!

 15.05.2015

Наша місія - допомогти знову знайти радість життя після операції на грудях

Клуб Anita care – це клуб для тих, хто поділяє прагнення Anita Сare змінити на краще життя жінок після мастектомії. Це клуб однодумців. Це унікальні переваги та вигідні пропозиції. Це корисна інформація та цікаві заходи.
А головне - це наш спосіб сказати вам «Дякую.
 
Якщо ви віддаєте перевагу продукції Anita Сare, вам сподобається і Клуб Anita Сare! Ви отримаєте ще більше радості від наших салонів і від заходів, які проводить Клуб. Ви зможете скористатися спеціальними пропозиціями на деякі товари Anita Сare. Ми плануємо регулярно проводити для своїх покупців-членів Клубу цікаві заходи в різних містах:
- Клубні зустрічі;
- Бесіди з чаюванням;
- Творчі майстер-класи;
- Екскурсії;
- Лекції, зустрічі з цікавими людьми;
- Програми фізичної активності;
- Презентації новинок;
- і багато іншого.

Увага: для участі у заходах Клубу вам знадобиться Клубна Картка Anita care - візьміть її з собою!

На Клубній сторінці буде розміщуватися цікава і корисна інформація. Слідкуйте за анонсами та оглядами на сторінці Клубу Anita care і Ви завжди будете в курсі клубного життя.

Клуб Anita Сare відкритий для всіх наших покупців, а вступ до Клубу - безкоштовно. Приходьте в найближчий кабінет Anita Сare, заповнюйте анкету та приєднуйтесь до нас. Отримавши Клубну Карту Anita care, не забувайте пред'являти її при покупці, щоб скористатися привілеями Учасниць Клубу Anita care. 

Привілеї Учасниці Клубу Anita care
 
Спеціальні пропозиції
Як член Клубу Anita Сare, Ви купуєте деякі товари Anita care за спеціальними клубними цінами. Не забувайте при покупках пред'являти карту Клубу Anita care - це дозволить вам економити.

Гарячі новини
Вкажіть в анкеті свою адресу електронної пошти або номер мобільного телефону, і ви будете дізнаватися всі наші новини першими. Не втрачайте можливості дізнатися про майбутні заходи або зробити вигідну покупку!

На розпродаж - раніше всіх
Ви зможете купувати товари за зниженими цінами до офіційного початку розпродажу.

 
Що потрібно, щоб стати членом Клубу Anita care?
 
Вступ і членство в Клубі абсолютно безкоштовні. Стати членом Клубу може кожна відвідувачка наших Кабінетів. Для того щоб стати членом Клубу і отримати Клубну карту, покупницям необхідний прийти в найближчий кабінет Anita care і повністю заповнити персональну анкету.

Чому важлива повнота заповнення анкети?

- Дата народження дасть можливість отримати привітання і сюрприз до Дня Народження від Anita Care;
- Адреса електронної пошти і номер мобільного телефону забезпечить Вам оперативне отримання інформації про наших заходах і акціях.

До нових зустрічей в Клубі Anita care! 

Задати питання

Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання!
Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами