Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

• Зустріч клубу Anita care в Одеському оперному театрі

 11.10.2019

У Клубу Anita care немає канікул: і кожен місяць взимку і влітку, навесні і восени ось уже понад 5 років Клуб запрошує своїх покупниць на цікаві, надихаючі заходи. На одній з минулих одеських зустрічей, перебуваючи в захваті після закритого клубного перегляду дивовижного фільму, наші гості мрійливо згадували про те, що такі ж сильні і захоплені емоції дарує і Оперний театр. А Клуб Anita care дуже чуйний до бажань своїх гостей і всі побажання «складає у скарбничку».

Як відомо, новий театральний рік починається у вересні. А оскільки чергова зустріч Клубу в Одесі припадала на вересень, то й формат цієї клубної зустрічі був уже визначений. Відвідування цього храму Мельпомени вже сама по собі вражаюча подія. Адже Одеський національний академічний театр опери та балету вважається однією з найкрасивіших опер у світі і є візитною карткою міста. Він безсумнівно є предметом особливої гордості одеситів.

У театрі диригував П. І. Чайковський і С. В. Рахманінов; співали Федір Шаляпін і Соломія Крушельницька; танцювали Анна Павлова і Айседора Дункан. А журнал «Forbes» включив одеський театр в список найбільш незвичайних визначних пам'яток Східної Європи.

Зібравшись нашої клубної компанією перед театром усі почали згадувати скільки ж років не були в театрі і як здорово, що випав цей випадок! І як же здорово було знову зустріти знайомі обличчя! У нас був час поділитися новинами і познайомитися з новими членами Клубу, згадати попередні заходи: скільки радості подарував показ моделей Anita і чудовий фільм, який ми дивилися нашої клубної компанією минулої осені.

Але враження від вистави перевершили за захопленням, напевно, всі минулі заходи. Для нашої клубної зустрічі ми обрали балет «Баядерка», і обмінюючись в антрактах захопленими враженнями, все зізналися, що просто щасливі, що потрапили на цей чарівний спектакль. Адже «Баядерка» - це пам'ятник епосі. Останній трагічний балет Маріуса Петіпа і перший у ряду його шедеврів. Ми всі затамувавши подих спостерігали за трагічною, але дуже красивою історією кохання. І захоплювалися як танець і музика можуть так точно доносити до глядача почуття героїв, глибину інтриг і подій цієї історії. У постановці одеського театру захоплення викликали не тільки сольні партії, а кожна партія кордебалету виглядала не як фон спектаклю, а як повноправний партнер солістів. Окремого захоплення заслуговує сцена «Тіней». Вона гіпнотизує, незмінно занурює всіх у стан несвідомо-захопленого споглядання краси.

Ця Клубна зустріч була наповнена неймовірною красою: гарний, відреставрований старовинний театр; неймовірно красиві музика, танець, костюми і декорації вистави .... Але найцінніше - красиві, нарядні і щасливі від захвату гості зустрічі Клубу!

До нових зустрічей з Клубом Anita care!

 

 

Задати питання

Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання!
Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами