Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

• Зустріч Клубу Anita care у Дніпрі

 13.12.2019

До листопада завжди багато претензій. Ви згодні? Тому кожен внутрішньо себе налаштовує: як пережити листопад J. Природа ніби бере відпустку. А сонце, тепло, вітаміни забирає з собою. І кожен обирає для себе: хандрити і скаржитися на погоду або заздалегідь продумати і наповнити цей місяць теплом дружніх відносин і світлом цікавих подій!

Саме тому Клуб Anita care так ретельно обмірковує формат клубних зустрічей, що припадають на листопад. Звичайно, навіть при всьому бажанні, ми не змогли б укутати пледом всіх наших клубних покупців, але зібрати всіх на камерний, затишний, але емоційно наповнюючий захід наша головна мета!

У листопаді ми зустрічалися в Дніпрі. І, підбираючи локацію для цієї зустрічі, не стали ризикувати, а використовували вже відоме Клубу «місце сили» - Арт-центр «Квартира». Це культурний центр, який прагне розвивати і підтримувати всі можливі напрямки в мистецтві / музиці / літературі. «Квартира» - це триповерховий комплекс з багатою історією і оригінальним дизайном інтер'єрів. А оскільки ми вирішили організувати для наших клубних гостей в листопаді камерний закритий кіноперегляд - це місце підходило для зустрічі Клубу ідеально. І наші гості з радістю відгукнулися на це запрошення.

Нам залишалося лише продумати який же фільм здивує і порадує; наповнить натхненням і яскравими спогадами настільки, щоб цих емоцій і відчуттів вистачило на весь листопад? Адже аудиторія членів Клубу дуже неоднорідна: всі різні за віком, соціальної активності і колом інтересів. Але Клуб вже давно об'єднав усіх цікавою дружньою атмосферою.

В епоху касових блокбастерів, які часто зобов'язані своїм успіхом новим технологіям і спецефектів, особливу цінність набуває старе кіно. Формула успіху фільмів минулого століття складається з відмінного сценарію, професійної роботи режисера і акторів. І, що рідко зустрічається в сучасному кіно - естетичної складової. Тому для нашого клубного кіноперегляду ми вибрали старий фільм Альфреда Гічкока, який об'єднує в собі любов, детектив і неймовірну естетику! І не прогадали! Всі із захопленням відзначали після перегляду, що в цьому фільмі краса, стиль і прекрасний сюжет. Ніхто з присутніх не бачив цього фільму раніше, тому для всіх він став відкриттям і емоційним подарунком.

Нас завжди дуже тішить, коли хтось із гостей розповідає, що на вечір були інші сімейні плани, але зустріч Клубу Anita care просто неможливо пропустити. І чоловік погодився (!) почекати в машині поки ми подивимося фільм. Ну як можна не винагородити такого чоловіка J і не запросити, як виняток, в нашу жіночу компанію на перегляд фільму? Запросили, звичайно!

А після фільму ми пили шампанське з мандаринами і десертами, адже скоро Новий рік! І ділилися враженнями від фільму і радістю від зустрічі! Гаряче говорили про те, як раді зустрічі, як не вистачає подібного спілкування за межами Клубу в Дніпрі. Що потрібно відновити групу Anita Dnepr в Viber і обов'язково підтримувати цю дружбу і щире спілкування. Як багато позитиву і натхнення дарують їм зустрічі Клубу Anita care, що організаторів і свого консультанта Любов вони вважають своїми близькими подругами і навіть близькими родичами J. А нас, безумовно, дуже тішить, те що і через кілька днів нам пишуть у відгуках, що «ніяк не закінчується гарний настрій і не сходить посмішка з обличчя».

Нам цінна кожна ваша усмішка і емоція! І дуже важливо, коли гостя, що прийшла на зустріч Клубу вперше, пише, що дуже щаслива опинитися в КОМПАНІЇ ЖІНОК, ЯКІ ЛЮБЛЯТЬ ЖИТТЯ!

Можливо фотографії з кінозалу не виглядають яскравими і нарядними, але енергію і градус емоційного спілкування не передати ніякої фотографією. Тому, повірте нам на слово J.

Ми бажаємо всім здоров'я, натхнення, цікавих радісних подій!

До нових зустрічей з Клубом Клубу Anita care!

Задати питання

Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання!
Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами