Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

• Зустріч Клубу Anita care у Львові!

 07.01.2020

Грудень - місяць передчуття різдвяних чудес і, відповідно, всі зустрічі Клуба Anita care, що припадають на грудень, з радістю підхоплюють цей передсвятковий потік підготовки до свят і очікування дива. Вже неодноразово ми з гумором відзначали, що в день клубної зустрічі в природі відбуваються аномальні погодні явища: то страшні хуртовини з морозами, то шквалисті грози або сорокаградусна спека. Але ця зустріч Клубу у Львові, що проходила напередодні дня Святого Миколая, запам'ятається нам самою незвичайною погодою J. Передноворічний Львів завжди заворожує, але в цьому році він вразив особливо: новорічнеубрання старовинного міста і різдвяні ярмарки дуже контрастували з яскравим сонячним днем ​​і температурою повітря +16. І всі гості зустрічі погоджувалися, що гріх скаржитися на таку дивовижну погоду.

А передноворічний святковий настрій можна створювати собі і самим. Для цього Клуб Anita care організував для своїх львівських покупців майстер-клас «Різдвяний вінок». Правильно буде уточнити, що на зустрічі Клубу Anitacare у Львові приїжджають не тільки зі Львова, а й з Рівного та Івано-Франківська, Стрия, Городка та інших населених пунктів. І кожен раз говорять про те, що навіть кілька годин шляху зовсім не привід, щоб пропустити зустріч Клубу J. Тим більше такий майстер-клас.

Для нашої зустрічі ми вибрали кафе «Горіховий дім» - тихий львівський куточок. Це вишуканий заклад має у своєму розпорядженні до затишним дівич-вечір і чайним посиденьок. А для проведення майстер-класу запросили дивного майстра Анну Білоус Студії творчості «Синя скриня». Наші гості завжди приходять заздалегідь, щоб ще до початку майстер-класу була можливість поспілкуватися, поділитися новинами та подіями.

Але коли починається майстер-клас, тут вже не до спілкування. Вся увага заворожує різноманітність декору і можливість вибору, азарт творчості і самовираження! І, в котрий раз, всі переконуються яка яскрава в кожній людині закладена індивідуальність і як корисні подібні заходи, що дають можливість висловити, продемонструвати свій смак, настрій і мрію; порадувати оточуючих і близьких естетикою створеного шедевра. А атмосфера приміщення була настільки казково-різдвяної, що практично біля кожного вікна з вулиці зупинялися перехожі помилуватися тим, що відбувається. І на зустрічі Клубу це не в перший раз! А атмосферу цю створюють не організатори зустрічі, не хазяї приміщення і навіть не співробітники творчої студії - це синергія загального настрою і, перш за все, гостей, які практично з дитячим захопленням віддаються цьому чарівному заняттю, не приховуючи своїх щирих емоцій.

Ну і фотосесія з шедеврами, звичайно! Адже ця галерея щасливих, красивих облич може порадувати всіх, хто на них дивиться. Хто не був на зустрічі, але радіє разом з нами.

А наше клубне чаювання було дещо незвичним. До нас в гості на цю зустріч Клубу Anita care приїхала дивовижний доктор-мамолог, онкохірург АНДРІЇВ АЛІНА ВОЛОДИМИРІВНА. Нехай вас не збентежить її молодість, це тільки сильніше підкреслює контраст між її юної зовнішністю і ґрунтовним професійним стрижнем, кваліфікацією і досвідом роботи. Але, крім усього перерахованого, величезну повагу і вдячність викликають її людські цінності і ставлення до пацієнтів.

Зазвичай на зустрічах Клубу ми не торкаємося теми діагнозу, адже ми зустрічаємося для святкового, емоційного спілкування, створюємо ресурсні спогади. І приїзд Аліни Володимирівни на зустріч Клубу Anita care був як абсолютно приватної особи. Бажання побути частиною нашої клубної компанії. Але присутність такої дивної людини, що має стійке бажання змінити світ на краще, не могли не відчути гості зустрічі.

Це було дуже цікаве, дуже наповнююче спілкування. Пролунало багато хвилюючих питань і особистих історій. Ми не станемо ділитися з усіма потаємним. Але безперечно одне: як відрадно, що в медицині, і в онкохірургії, зокрема, запалюються такі Зірки, що дарують всім свої Світло та Надію.

А Клуб Anita care бажає всім здоров'я в наступаючому році!

І до нових зустрічей з Клубом Anita care!

Задати питання

Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання!
Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами