Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

• Зустріч Клубу Anita care у Києві!

 15.02.2020

У січні відбулася зустріч Клубу Anita care у Києві. І якщо ми завжди говоримо, що Клуб - це емоції, як подарунок, то і вибір цього «подарунка» для нас завжди відповідальний. Зима - час спліну, особливо січень: коли різдвяні свята вже відшуміли, а до весни ще далеко. І щоб не захандрити остаточно потрібно наповнювати своє життя емоційними, цікавими подіями. Так міркували ми, підбираючи цікавий формат для зустрічі Клубу в Києві в січні. І як не згадати А. П. Чехова, що «ніяке мистецтво і ніяка наука окремо не в змозі діяти так сильно і так вірно на людську душу, як сцена». Тому варто обов'язково відвідати дивовижний світ театру. Адже щирий, проникливий і емоційний театр заряджає глядачів відновлюючої енергією!

Для нашої зустрічі Клубу ми обрали виставу українського незалежного театру «Тисячоліття» спектакль «Обережно жінки!». 

І всі наші гості з радістю прийняли це запрошення! Адже відвідування театру - це завжди світський захід. А для кожної жінки світський вихід - це привід змінити свій повсякденний імідж, «прогуляти» новий наряд, зробити яскравіше макіяж. Адже жінка завжди залишається жінкою.

Ми із задоволенням поспілкувалися при зустрічі, всі раді були знову зустрітися, познайомитися з новими членами Клубу.

Але основним заходом цього вечора все ж таки був спектакль. Сучасні незалежні театри дуже відрізняються від звичних класичних. Але час не стоїть на місці і ми, несподівано, отримуємо задоволення, розлучаючись зі своїми стереотипами. І відкриваємо для себе нові горизонти.

Дуже маленький студійний театр, до сцени рукою можна дотягнутися. Актори часто звертаються до безпосереднього глядача, що дає відчуття залученості у процес, переміщення в іншу реальність. І всі начебто стають співучасниками подій.

Вистава «Обережно жінки!» - легка, сучасна, енергійна, дотепна комедія, радує глядачів курйозними ситуаціями. Прекрасний варіант, щоб відпочити душею, забути про справи на час і отримати позитивні емоції. А спільний перегляд в нашій дружній клубній компанії дарує радісні спогади про зустрічі надовго!

До нових зустрічей з Клубом Anita care!

Задати питання

Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання!
Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами