Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

• Запрошуємо на зустріч Клубу Anita Сare у Харкові!

 09.09.2020

Запрошуємо на зустріч Клубу Anita Сare в Харкові! Продумуючи тему цієї зустрічі, ми вирішили, що давно не дарували своїм гостям радість творчості! Саме тому, ми запрошуємо всіх на дивовижний майстер-клас по вовняній пастелі! (Картина з вовни в рамці під склом). Ви ще не знайомі з такою технікою? Це дуже творчий процес! За зразком обраної картини викладач пояснює, як і в якій послідовності розкладається шерсть, який вид вовни і чому більше підходить для даного зображення, якими інструментами можна користуватися при роботі. І потім починається найцікавіше - Ви самі пишете картину, де замість фарб або пастелі в Ваших руках будуть невагомі пасма різнобарвної шерсті.
І за дві години роботи у Вас буде гарний, неординарний і, головне, готовий подарунок! Відразу після майстер-класу можна сміливо йти в гості чи на день народження!

Зустріч Клубу відбудеться 16 вересня в затишному залі Юридичної компанії ILF (Чекаємо Вас за адресою: м.Харків, вул. Скрипника, 14-А. ст.м Бекетова). А після майстер-класу, за чашкою чаю з десертом, у нас буде можливість поспілкуватися і поділитися новинами.

Запрошуємо всіх приєднатися! ♡

У зв'язку з тим, що формат заходу передбачає обмежену кількість учасників - реєстрація обов'язкова!


Зареєструватися можна:
- у свого консультанта Кабінету Anita Сare
- у модератора Клубу за телефоном: +38 (050) 401 80 41
- в коментарях до цієї публікації на нашій сторінці Facebook та Instagram.

Задати питання

Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання!
Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами