Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

• Зустріч клубу Anita care у Харкові

 02.10.2020

Зустріч Клубу Anita care у Харкові повинна була відбутися ще в березні, але карантин вніс свої корективи і цей чарівний захід відклався на невизначений термін. Безпека і здоров'я наших гостей для нас завжди є визначальними. Але кожен раз, приходячи за покупками, весь час звучало питання: «НУ КОЛИ МИ ВЖЕ ЗУСТРІНЕМОСЯ?» І ми зважилися. Через півроку... Але як же здорово було провести ще одну зустріч!

Нам здалося, що радість від зустрічі і спілкування стала навіть гостріше. Адже кожного разу, коли к нам у життя повертається щось втрачене, ми починаємо дорожити цим сильніше.

На цю зустріч Клубу гості приїжджали задовго до початку заходу, щоб встигнути ще до майстер-класу, поспілкуватися і поділитися новинами, не чекаючи традиційного чаювання. І це зрозуміло - адже ми так давно не бачилися. І в цей момент всім здавалося, що не має значення який саме майстер-клас був підготовлений для цієї зустрічі. Але так здавалося тільки на перший погляд.

Подібний майстер-клас з «вовняної акварелі» вже відбувся один раз на зустрічі Клубу в Одесі. І ми вже знали, як діє на учасників ця «магія вовни» і про те, яким чарівним буває момент, коли картину накривають склом, і вона перетворюється в незвичайний шедевр! Саме тому нам так хотілося, щоб гості Клубу і в інших містах стали учасницями цього чарівного процесу.

Ми вдячні Творчій Студії «Наш арт» за проведення цього майстер-класу. Це був захоплюючий процес, коли із звичайних пасм шерсті на очах народжується яскрава і незвичайно красива картина. Хоча, неправильно буде сказати, що пасма звичайні: це натуральна шерсть мериноса, а всі натуральні матеріали мають доброчинну енергетику. І ця енергетика дуже доповнює творчий процес.

Для майстер-класу ми обрали картину з маками, щоб кожна з гостей цієї клубної зустрічі могла принести додому картину з цими яскравими символами життя і естетики. І якщо зразок у всіх був однаковий, то кожна з готових картин вийшла індивідуальною. Адже творчість - це можливість самовираження.

А коли минув момент зосередженості, сумнівів і стало зрозуміло, що вже вимальовуються шедеври, емоційний градус настрою підвищився до тріумфу і захоплення. І творчий процес плавно перейшов в фотосесію з шедеврами.

Уже за келишком шампанського гості Клубу з вдячністю і захопленням говорили про минулий майстер-клас, про те, що з Клубом Anita care завжди цікаво. І що всі скучили за живим спілкуванням, так як всі втомилися від екранів і подій за екранами планшетів і телефонів. Говорили про те, як мало в житті залишається «справжнього» і саме Клуб Anita care залишається для них ковтком живого і наповнюючого спілкування, наскільки це є цінним і дорогим душі.

А ми в свою чергу, вдячні всім учасницям цієї клубної зустрічі за участь і довіру; за Дружбу, адже ми вже сміливо можемо стверджувати, що за 6 років існування Клубу Anita care ми стали справжніми друзями.

До нових зустрічей з Клубом Anita care!

Задати питання

Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання!
Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами