Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

• Зустріч клубу Anita care у Дніпрі

 17.12.2020

Грудень місяць передчуттів і сподівань. І, скільки б років нам не було, ми щороку напередодні нового року очікуємо якихось чудесних подій, змін на краще. Людська психіка так влаштована, що в хвилини сильних тривог і хвилювань завжди шукає обставини, в яких можна «сховатися», «перевести дух» і заповнити сили. Тому щороку всі ми чекаємо цього казкового періоду, коли навіть продумування подарунків, підготовка до різдвяних свят вже створює атмосферу душевного комфорту і заспокоєння. І дуже важливо створювати цей настрій і ділиться цією атмосферою.

Від того, наскільки красиво буде оформлений будинок багато в чому залежить святковий настрій. Новорічні кулі, зроблені своїми руками, створять особливу атмосферу чарівництва.

Саме тому для Клубу Anita care у Дніпрі ми вибрали такий новорічний творчий майстер-клас. В умовах чинного карантину ми скоротили кількість учасників зустрічі до 10 осіб, щоб усім було легко дотримуватися соціальної дистанції, але при цьому комфортно було б спілкуватися. Адже всі так скучили! І за пропущені місяці накопичилося стільки новин!

Майстер-клас проводила керівник Творчої студії «Майстер-клас» в Дніпрі Ірина. Ми не вперше співпрацюємо з цією талановитою людиною. І багато хто з гостей після наших клубних зустрічей приходили сюди на заняття зі своїми дітками та онуками.

За традицією на кожній зустрічі ми знайомимося з новими членами і дуже відрадно, як швидко вони відчувають загальну дружню атмосферу, як швидко втягуються в загальний настрій і спілкування.

Але наш майстер-клас це окремі сильні враження! З усіх форматів клубних зустрічей, творчі майстер-класи найбільш улюблений формат. І, беручи запрошення, жінки навіть не питають, що саме будемо робити на цей раз. Кажуть, що з Клубом завжди цікаво! Адже мистецтво не тільки прикрашає життя, але також піднімає настрій, знижує стрес і стимулює роботу мозку. Простіше кажучи, крім естетичних вражень, творчість дарує нам можливість бути щасливішим, причому арт-мотивація працює успішніше, якщо ми не просто милуємося чужими шедеврами, а творимо самі. І ключ тут скоріше в процесі, а не в кінцевому результаті.

А новорічні кульки у всіх вийшли абсолютно різні! Кожен зі своєю родзинкою, що відбиває настрій і смак господині. І все в черговий раз захопилися можливістю з одних і тих самих вихідних матеріалів створити настільки різні за красою новорічні шедеври! Ці стильні новорічні прикраси будуть не тільки чудовою прикрасою новорічного інтер'єру, а й теплим спогадом про цю зустріч Клубу, про час, що був чудово проведений у колі друзів.

Вже невід'ємною частиною кожної клубної зустрічі стала фотосесія! Адже всім хочеться закарбувати цей захоплений настрій і поділитися з усіма, хто не міг цього разу бути з нами. Але з цікавістю чекає фотозвіту про захід та участі в наступних зустрічах Клубу.

А вишуканий десерт і келишок шампанського завжди доповнюють теплу і дружню атмосферу довірчого клубного спілкування. Адже ми так давно не бачилися і так багато про що хотіли один одному розповісти, поділитися новинами та планами. Нам приємно чути слова подяки на адресу Клубу Anita care за можливість ось так зустрічатися, душевно і цікаво проводити разом час. А ми, в свою чергу, вдячні всім вам за довіру!

До нових зустрічей з Клубом Anita care!

Задати питання

Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання!
Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами