Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

• Модний показ із Клубом Anita care у Харкові

 23.04.2021

У Клубу Anita care своя особлива місія і завдання: об'єднати та продемонструвати жінкам, які зіткнулися з діагнозом, ЩО ЖИТТЯ ТРИВАЄ! Подарувати яскраві емоції і незабутні враження.

Одного разу ми вирішили провести клубну зустріч у Харкові в форматі модного дефіле. І гості клубної зустрічі із захопленням згадували цей захід. А ті, хто прочитав про наш модний показ на нашому сайті, просили провести подібний захід в інших містах. Подібні покази у різний час проходили в Харкові, Києві та в Одесі. Але наші клієнтки в кожному з п'яти міст говорять про те, що чекають з нетерпінням, коли стануть учасницями цього дуже жіночого феєричного заходу.

Харківський показ ми традиційно проводимо в неймовірно гарному залі маєтку сімейства Бекетових. І все відчувають, що цей зал до сих пір зберігає теплу атмосферу благородних вишуканих урочистостей. А зустрічі Клубу Anita care дуже співзвучні з цією атмосферою. Красиві гості і красивий інтер'єр; красива білизна і дівчата моделі; радісна, святкова атмосфера та, звичайно, келишок шампанського! Адже це справжній світський захід!


Сам захід, перш за все, це свято краси, що породжує надії та мрії про майбутні відпустки й подорожі. При цьому, ми прагнули показати всі функціональні переваги моделей новинок. Розповідали про нові складові тканин, елементи декорування, про трасформації бретелей й інші маленькі секрети дизайнерів. Адже виробники Anita роблять усе для того, щоб будь-яка жінка після операції могла вести звичний спосіб життя: подорожувати, плавати, займатися спортом.

Було багато захоплень в цей вечір від красивих фасонів і кольорів, від того як виграшно виглядають купальники та білизна на ефектних моделях і можна розглянути вподобаний екземпляр з усіх боків; від красивого старовинного інтер'єру і феєричного шоу. Але найсильніші враження від теплого спілкування, дружньої атмосфери, радості від зустрічі та нових знайомств. Коли за келихом шампанського й неймовірно красивим і смачним десертом у легкій, невимушеній атмосфері можна обговорити вподобані моделі, звірити враження, порадитися.

Для нас цінна кожна посмішка наших гостей. Ми завжди дуже радіємо, коли нові члени, відчувши цю дружню атмосферу, що давно склалася, миттєво розслабляються та стають частиною цієї красивої, цікавої та довірчої спільноти. І кожен раз, ми будуємо плани на майбутнє: дуже хочеться, щоб остаточно закінчився карантин, щоб всі були здорові. Всім хочеться нових зустрічей і вражень. І не важливо у якому форматі будуть нові зустрічі. Головне побажання - РАЗОМ!

 

До нових зустрічей з Клубом Anita care!

Задати питання

Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання!
Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами