Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

• Зустріч клубу Anita care в Одесі

 02.06.2021

Зустріч Клубу Anita care - це завжди свято! Можна довго розповідати про те, як було здорово, але фотографії набагато краще зображають настрій і атмосферу заходу.

У квітні відбулася зустріч Клубу в Одесі. Через карантин ми не бачилися рівно рік, і наші клієнтки в Одесі з радістю відгукнулися на запрошення. Практично кожна з гостей ділилася своєю радістю від зустрічі, нарікали, що засиділися і дуже чекали запрошення від Клубу.

Клубу більше ніж 6 років і так склалося, що крім клубного чаювання і спілкування, ми завжди включаємо в програму зустрічі ще й творчий або емоційний захід. На цій зустрічі члени клубу освоювали трафаретну техніку. І створювали гарний аксесуар для красивої вбиральні. Будь-яка творчість медитативна і має оздоровчий ефект, але майстер-класи на наших зустрічах - це не тільки отримання нового досвіду, а й красиво закінчений виріб на пам'ять і красива корисна річ. Гості зустрічі захоплено визнавали, що розпис через трафарети - це досить проста техніка, а також це відмінна ідея для декору. І відразу в голові народжуються плани, як перетворити інтер'єр на дачі або створити нові інтер'єрні аксесуари для подарунка.

Нас дуже радує, коли гості Клубу кажуть, що настільки люблять ці клубні зустрічі, що для них не має значення в якому форматі буде проходити наступний захід: «кличте нас на ВСЕ!». З подякою і ностальгією згадували відвідування Одеської Опери, і закритий перегляд фільму і багато інших наших спільних атмосферних заходів.

І дуже шкода, що через карантин ми можемо запрошувати зараз дуже обмежену кількість гостей, але ми сподіваємося, що світ скоро повернеться до звичайного життя і наші зустрічі знову стануть регулярними в усіх містах. І все нові та нові наші клієнтки стануть членами нашого клубної спільноти.

До нових зустрічей з Клубом Anita care!

 

Задати питання

Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання!
Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами