Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

• Зустріч клубу Anita care у Львові

 13.07.2021

У липні відбулася довгоочікувана зустріч Клубу у Львові. Через карантин ми не бачилися більше року. І тим сильніше була радість зустрічі! Наші гості кажуть, що постійно стежили за нашими новинами на сайті та в соціальних мережах, та дуже чекали саме  очної зустрічі. Оскільки за час карантину всі дуже втомилися від екранів і зайвий раз переконалися, що такі сильні емоції, якими всі заряджаються на клубних заходах, можна отримувати тільки від живого спілкування, що фізичний обмін енергіями можливий тільки при зустрічі.

Вже ні для кого не секрет, що в день клубних зустрічей зазвичай відбуваються погодні аномалії, неначе погода відчуває: може не так і важливі ці зустрічі, чи варто долати себе в складну погоду? Для львівського літа спека +33 нечасте явище, і тим складніше для жінок після операції. Але наших гостей не злякала дика спека і всі 20 гостей приїхали на зустріч Клубу. Адже ми зібралися в театр!

У сучасному житті залишилося так мало справжнього, того, що нам дороге, що дарує приємні спогади. І до вибору театральної постановки потрібно підходити обережно. Адже класичних постановок залишилося дуже мало. Сучасний світ привносить в наше життя своє бачення відомих літературних шедеврів. Тому ми довірилися Національному академічному драматичному театру імені Марії Заньковецької та вибрали комедію « За двома зайцями» за п'єсою Михайла Старицького. І не помилилися!

Національному драматичному театру імені Марії Заньковецької є чим пишатися: на його сцені виступали Нікколо Паганіні, Ференц Ліст, Сара Бернар.

Театр з цікавою історією і це тема для окремого заходу.

Але як усіх нас вразила вистава! Після такого відомого фільму здавалося, що краще вже просто неможливо зіграти. А виявилося можливо. Постановка вистави настільки близька до першоджерела, кожна роль була зіграна як головна, що у всіх було відчуття повної присутності в подіях, які розгорталися на сцені. Приголомшлива гра акторів, костюми, жива музика -  це була неймовірна вистава! І всі гості клубної зустрічі після вистави із захопленням щиро дякували за цей емоційний подарунок. За радість зустрічі, можливість спілкування, за придбання нових знайомств і однодумців.

Багато було нових гостей на цій зустрічі Клубу. І не можливо не відзначити слова однієї з жінок, яка приєдналася до нас вперше, про те, що ще перед операцією, вишукуючи в інтернеті корисну інформацію, вона спочатку знайшла Клуб Anita care, потім білизну. І йшла на операцію вже заспокоєна, з думкою, що ЖИТТЯ ТРИВАЄ!

До нових зустрічей з Клубом Anita care!

Задати питання

Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання!
Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами