Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

• Зустріч клубу Anita care у Дніпрі

 20.08.2021

У липні відбулася чергова зустріч Клубу Anita care в Дніпрі. У цьому місті вже склалася «стійка» клубна компанія, яка поповнюється все новими і новими членами, вони миттєво вливаються в затишну атмосферу дружнього клубного спілкування. І дивуються, як швидко, незнайомі вчора ще люди, стають тобі необхідними, близькими по духу співрозмовниками. Ми дуже дорожимо тим, коли хтось з членів Клубу приходить на захід прямо в свій день народження, вважаючи за краще це дивне співтовариство іншим форматам особистого свята. І, звичайно, Клуб не залишить іменинницю без подарунка! Ми дуже цінуємо вашу довіру і завжди раді побалувати приємними фірмовими дрібницями вірних прихильниць клубних заходів. І всі присутні щиро поділяють цю радість, стають ніби частиною цієї зворушливої ​​атмосфери і сліз радості від несподіваного подарунка. Це складно описати словами, але тим цінніше для всіх нас ці моменти, які будуть ще багато разів з теплотою згадуватися з плином часу. Психологи називають це ресурсними спогадами.

Для всіх, хто ще сумнівається, чи варто все-таки, нарешті, прийняти запрошення і вступити в Клуб, розповімо, що на цю зустріч Клубу дуже хотіла приїхати одна з наших постійних учасниць. Але вона вже кілька років проживає за межами України. І ми всі теж дуже за нею сумуємо! Ми постаралися все організувати так, щоб ця зустріч Клубу в Дніпрі збіглася з її коротким приїздом. І яким же була подарунком для всіх її присутність! Радість від цієї зустрічі поділяли й ті, хто знайомий з Лілею давно, так і нові члени Клубу відчули на собі тепло цієї дивовижної і світлої людини.

Але головним подарунком для всіх гостей цієї зустрічі був майстер-клас з гончарства! Це був приголомшливий майстер-клас! Мало хто вірив, приймаючи запрошення, що у кожного буде можливість самостійно попрацювати за справжнім гончарним кругом і створити своїми руками задуманий виріб. Глина допомагає втілити мрії і вчить бути м'якше, вона дає можливість створити, поламати і знову з легкістю створити. Все це дає повною мірою відчути, усвідомити, що все в наших руках!

Ми дякуємо творчу студію «Майстер-клас» і її майстрів: Віктора Володимировича і Настю за проведення дивовижного майстер-класу. Майстри подарували можливість кожному втілити свою «глиняну мрію»: зробити авторську тарілочку, вазочку, горщик. І у всіх вийшли унікальні вироби. Адже глина - прекрасний спосіб для творчого самовираження.

Окремим задоволенням на зустрічах є клубне чаювання. Це час, коли можна поділитися своїми враженнями та новинами. Пригадати про минулі заходи і побудувати плани на майбутнє. Попереду ще багато цікавих подій.

До нових зустрічей з Клубом Anita care!

Задати питання

Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання!
Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами