Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

• Зустріч клубу Anita care у Києві

 11.10.2021

У серпні відбулася довгоочікувана зустріч Клубу Anita care в Києві. Наша зустріч проходила у вже знайомому всім місці, красивому залі сімейного ресторану «Кухня Поллі». Це стильна локація ніби задумана для наших клубних зустрічей. І всі наші гості в черговий раз відзначали дивовижну атмосферу цієї вітальні.

Ми давно не зустрічалися і гості зустрічі, не приховуючи емоцій, вітали один одного, ділячись своїми новинами. А ми ділилися новинами Anita. За час, що минув з останньої нашої зустрічі, в Києві відкрився новий Салон-кабінет Anita на станції метро «Лівобережна» і ми знайомили всіх з нашим новим консультантом. Розповідали на яких інформаційних ресурсах і соцмережах можна стежити за нашими новинами та акціями. І навіть показали кілька довгоочікуваних новинок білизни, які задовольнять найвибагливіший смак, адже дизайнери Anita з кожним роком створюють все нові шедеври моделей білизни для своїх колекцій.

Але головною подією цієї зустрічі був майстер-клас з декупажу. Напередодні осені ми намріяли створити стильний і корисний інтер'єрний аксесуар, який би довго нагадував усім про літо. Для проведення цього майстер-класу ми знову запросили майстрів Арт-студії «ДекупажіК». Ми не любимо непотрібних речей, і, задумуючи майстер-клас нам важливо, щоб крім нового творчого досвіду і радості спілкування, після клубної зустрічі кожна з гостей забрала додому красиву і корисну річ, яка буде ще довго радувати спогадами про захід.

Це був захоплюючий процес творчості та самовираження! Безліч варіантів декору і відтінків основного виробу. І як завжди на виході у всіх вийшли дуже самобутні та дуже красиві ключниці, що відображають смаки й настрій господині.

Так часто буває, коли творчий процес захоплює настільки, що важко перемикнутися і хочеться нескінченно доводити до досконалості нові техніки та творчі навички, але в програмі Клубу ще й атмосферне чаювання!

І ось коли за ароматним фруктовим чаєм емоції майстер-класу вже вщухли, клубне спілкування перетікає в довірливу бесіду. Адже Клуб Anita care так і задумувався, як майданчик для спілкування, отримання нових творчих навичок і нових знайомств.

До нових зустрічей з Клубом Anita care!

Задати питання

Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання!
Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами