Відновити пароль

Немає облікового запису?

Зареєструватися

Anita Dr. Helbig GmbH – одна з небагатьох компаній, що повністю контролюють процес створення та реалізації білизни: від розробки крою та замовлення тканин до примірки її потенційної покупницею. Саме завдяки цьому понад 38 років компанія є вірною своїй місії – дати кожній жінці у світі можливість носити білизну з ідеальною посадкою по фігурі.

Роки досвіду, високі стандарти якості, функціональності та комфорту роблять компанію Anita Dr. Helbig GmbH одним із найкомпетентніших спеціалізованих постачальників жіночої білизни та купальників, що приділяють особливу увагу великим і нестандартним розмірам.

Продукція Anita Dr. Helbig GmbH створюється з урахуванням вимог жінок різного віку та в різних ситуаціях. Так, Anita є надійним партнером як для жінок, які перенесли операцію грудей, так і для вагітних жінок, а також для молодих жінок із пишними грудьми або для жінок, що займаються спортом.

Асортимент продукції під брендом Anita поєднує в собі модну актуальність, універсальність, функціональність і комфорт – це є вірним для будь-якої з колекцій білизни та купальників. Аксесуари доповнюють різноманітність асортименту.

Anita Dr. Helbig GmbH забезпечує унікальність продукту, маркетинґу та сервісу.
Запрошуємо оптових та роздрібних покупців переконатися у цьому!

Написати у телеграм Написати у вайбер Зворотний дзвінок
×
Зв'язатися з нами